Hra World of Warcraft: Shadowlands (pro Windows)

Je potřeba se přihlásit

Pro používání pokročilých funkcí je potřeba se přihlásit.

Pokud ještě nemáte účet, můžete se registrovat.

O hře World of Warcraft: Shadowlands

Hodnocení hry
Datum vydání

2020 (1. vydání)

Všechna data vydání…

Prohlížíte si herní profil World of Warcraft: Shadowlands pro platformu Windows.

Pokud tady zatím chybí, můžete vytvořit profil hry i pro další platformy.

Popis hry

V osmém rozšíření hry World of Warcraft se hráči vydají do Shadowlands. V nových lokacích potkají nové spojence, ale také se utkají s dosud nepoznanými nepřáteli. To vše díky běhu událostí, které nastartovala na přelomu World of Warcraft: Battle for…

Věková doporučení pro hru

Věkové doporučení ESRB T

ESRB T

Věkové doporučení PEGI 12

PEGI 12

Podívejte se na detaily věkových doporučení nebo přidejte další.

Podrobný popis hry World of Warcraft: Shadowlands

V osmém rozšíření hry World of Warcraft se hráči vydají do Shadowlands. V nových lokacích potkají nové spojence, ale také se utkají s dosud nepoznanými nepřáteli. To vše díky běhu událostí, které nastartovala na přelomu World of Warcraft: Battle for Azeroth a World of Warcraft: Shadowlands dobře známá Sylvanas rozbitím přilby Lich Kinga.

V Shadowlands nás čekají už známé klasiky z předchozích datadisků v podobě nových lokací plných úkolů, výzev a starých známých i neznámých nepřátel, rozvinutí příběhu, novinek pro profese, dungeonů, raidů, mountů, petů i achievementů.

Hráči budou uvrženi do nové lokace The Maw, dále navštíví Bastion, Maldraxxus, Ardenweald, Revendreth a další oblasti. Mezi důležité postavy patří nejen Sylvanas Windrunner, ale také Jailor, nebo takzvaní covenanti, kteří zastupují důležité herní frakce.

Právě systém covenantů patří mezi klíčové novinky datadisku. S nimi hráči zlepšují svou reputaci, která je nazvána renown, a za to jsou náležitým způsobem odměňováni.

Další velkou novinkou je věž Torghast, kterou mohou hráči procházet sami, ale i ve skupině a to až o 5 hráčích. Průchod věží je těžší a těžší, takže představuje náročnou výzvu, která hráče zabaví na dobu delší, než pár týdnů.

Shadowlands zvyšuje maximální úroveň postavy na 60, poté, co byl v rámci prepatche snížen maximální level na 50 (a odpovídajícím způsobem byly přeškálovány již získané úrovně existujících postav). Maximální úroveň hráči získají typicky po dokončení základní herní kampaně.

Novinek ve World of Warcraft: Shadowland je ale ještě mnohem více, než bylo popsáno – vyzkoušejte si je sami, jde o zábavu na minimálně desítky hodin!


Přidal Honza 20. 11. 2020 18:41 Hodnocení: +2

Můžete popis upravit nebo si zobrazit všechny popisy, které sem hráči vložili.

Více se také můžete dozvědět z recenzí a hodnocení hry.

Statistiky hry na MilujemeHry.cz
Statistika ke hřeHráčů
Vlastní1
Přeje si0
Někdy hrálo0
Právě hraje1
Chce vyzkoušet0
Dokončilo0

Nejnovější obrázek ke hře

Obrázek ke hře World of Warcraft: Shadowlands

Nejnovější video ke hře

Náhled videa

Na této stránce najdete přehledně základní informace o hře World of Warcraft: Shadowlands. Přihlášení uživatelé si mohou hru navíc přidat do své herní knihovny a označit, zda hru hrají nebo zda ji dokončili.

To však není vše, co tady pro hru World of Warcraft: Shadowlands najdete. Pokud ji ještě nemáte a chcete si ujasnit, zda je to něco pro vás, mohou vám pomoci v rozhodování obrázky ke hře, videa ke hře a především taky hodnocení a recenze World of Warcraft: Shadowlands. Pokud si nejste jistí, zda se vám podaří tuto hru spustit, podívejte se na hardwarové nároky a systémové požadavky hry.

Jestli už titul World of Warcraft: Shadowlands máte, možná se vám budou hodit tipy a návody pro hraní. A pokud byste byli už úplně v úzkých, můžete si pomoct podvůdkem v podobě cheatů. A nebo možná bude stačit, když se hru naučíte perfektně ovládat, v tom vám pomůže sekce klávesové zkratky a ovládání.

Možná jste sem přišli něco stáhnout? Pak se vám budou hodit downloady pro hru World of Warcraft: Shadowlands.

Čím dál častější jsou vydávaná rozšíření, datadisky, DLC a dodatky, které rozšiřují původní hru.

Nebo snad chcete vědět každičký detail o hře World of Warcraft: Shadowlands? V tom případě se podívejte do rubriky zajímavosti, kam se dostanou informace ze zákulisí i věci, kterých si třeba ve hře na první pohled vůbec nevšimnete.

V každém případě si tuhle herní stránku o World of Warcraft: Shadowlands vychutnejte! A když budete chtít, nezapomeňte, že můžete jako přihlášení uživatelé sami přidat své poznatky, komentáře, obrázky, videa nebo cokoliv jiného z toho, co tady najdete.