Hra World of Warcraft: Shadowlands (pro Windows)

Je potřeba se přihlásit

Pro používání pokročilých funkcí je potřeba se přihlásit.

Pokud ještě nemáte účet, můžete se registrovat.

O hře World of Warcraft: Shadowlands

Hodnocení hry
0 %
 zatím žádné hodnocení…

Všechny recenze a hodnocení…

Datum vydání

2020 (1. vydání)

Všechna data vydání…

Prohlížíte si herní profil World of Warcraft: Shadowlands pro platformu Windows.

Pokud tady zatím chybí, můžete vytvořit profil hry i pro další platformy.

Popis hry

V osmém rozšíření hry World of Warcraft se hráči vydají do Shadowlands. V nových lokacích potkají nové spojence, ale také se utkají s dosud nepoznanými nepřáteli. To vše díky běhu událostí, které nastartovala na přelomu World of Warcraft: Battle for…

Věková doporučení pro hru

Věkové doporučení ESRB T

ESRB T

Věkové doporučení PEGI 12

PEGI 12

Podívejte se na detaily věkových doporučení nebo přidejte další.

Podrobný popis hry World of Warcraft: Shadowlands

V osmém rozšíření hry World of Warcraft se hráči vydají do Shadowlands. V nových lokacích potkají nové spojence, ale také se utkají s dosud nepoznanými nepřáteli. To vše díky běhu událostí, které nastartovala na přelomu World of Warcraft: Battle for Azeroth a World of Warcraft: Shadowlands dobře známá Sylvanas rozbitím přilby Lich Kinga.


Přidal Honza 8. 12. 2019 20:22 Hodnocení: +2

Můžete popis upravit.

Statistiky hry na MilujemeHry.cz
Statistika ke hřeHráčů
Vlastní0
Přeje si1
Někdy hrálo0
Právě hraje0
Chce vyzkoušet1
Dokončilo0

Na této stránce najdete přehledně základní informace o hře World of Warcraft: Shadowlands. Přihlášení uživatelé si mohou hru navíc přidat do své herní knihovny a označit, zda hru hrají nebo zda ji dokončili.

To však není vše, co tady pro hru World of Warcraft: Shadowlands najdete. Pokud ji ještě nemáte a chcete si ujasnit, zda je to něco pro vás, mohou vám pomoci v rozhodování obrázky ke hře, videa ke hře a především taky hodnocení a recenze World of Warcraft: Shadowlands. Pokud si nejste jistí, zda se vám podaří tuto hru spustit, podívejte se na hardwarové nároky a systémové požadavky hry.

Jestli už titul World of Warcraft: Shadowlands máte, možná se vám budou hodit tipy a návody pro hraní. A pokud byste byli už úplně v úzkých, můžete si pomoct podvůdkem v podobě cheatů. A nebo možná bude stačit, když se hru naučíte perfektně ovládat, v tom vám pomůže sekce klávesové zkratky a ovládání.

Možná jste sem přišli něco stáhnout? Pak se vám budou hodit downloady pro hru World of Warcraft: Shadowlands.

Čím dál častější jsou vydávaná rozšíření, datadisky, DLC a dodatky, které rozšiřují původní hru.

Nebo snad chcete vědět každičký detail o hře World of Warcraft: Shadowlands? V tom případě se podívejte do rubriky zajímavosti, kam se dostanou informace ze zákulisí i věci, kterých si třeba ve hře na první pohled vůbec nevšimnete.

V každém případě si tuhle herní stránku o World of Warcraft: Shadowlands vychutnejte! A když budete chtít, nezapomeňte, že můžete jako přihlášení uživatelé sami přidat své poznatky, komentáře, obrázky, videa nebo cokoliv jiného z toho, co tady najdete.