Hra World of Warcraft: Dragonflight (pro Windows)

Je potřeba se přihlásit

Pro používání pokročilých funkcí je potřeba se přihlásit.

Pokud ještě nemáte účet, můžete se registrovat.

O hře World of Warcraft: Dragonflight

Hodnocení hry
0 %
 zatím žádné hodnocení…

Všechny recenze a hodnocení…

Datum vydání

Prohlížíte si herní profil World of Warcraft: Dragonflight pro platformu Windows.

Pokud tady zatím chybí, můžete vytvořit profil hry i pro další platformy.

Popis hry

World of Warcraft: Dragonflight je devátým rozšířením MMORPG World of Warcraft navazující na předchozí datadisk Shadowlands. Dragonflight hráče zavede na Dračí ostrovy skládající se z pěti zón. Waking Shores, Ohn'ahran Plains, Azure Span a…

Věková doporučení pro hru

Ke hře zatím neznáme věková doporučení.

Přidat věkové doporučení

Podrobný popis hry World of Warcraft: Dragonflight

World of Warcraft: Dragonflight je devátým rozšířením MMORPG World of Warcraft navazující na předchozí datadisk Shadowlands. Dragonflight hráče zavede na Dračí ostrovy skládající se z pěti zón.

Waking Shores, Ohn'ahran Plains, Azure Span a Thaldraszus jsou hlavními zónami, které doplňuje Forbidden Reach. Poslední jmenovaná lokace je zároveň startovní zónou pro novou dračí rasu Dracthyr. Nová dračí rasa pak bude umožňovat volbu nového povolání - Evoker.

Dracthyr Evoker začíná na "hrdinské" úrovni 58, takže pro postup na maximální úroveň datadisku Dragonflight stačí vylevelovat o 12 úrovní na 70. úroveň.


Přidal Honza 23. 6. 2022 0:25 Hodnocení: +1

Můžete popis upravit.

Více se také můžete dozvědět z recenzí a hodnocení hry.

Statistiky hry na MilujemeHry.cz
Statistika ke hřeHráčů
Vlastní0
Přeje si1
Někdy hrálo0
Právě hraje0
Chce vyzkoušet1
Dokončilo0

Na této stránce najdete přehledně základní informace o hře World of Warcraft: Dragonflight. Přihlášení uživatelé si mohou hru navíc přidat do své herní knihovny a označit, zda hru hrají nebo zda ji dokončili.

To však není vše, co tady pro hru World of Warcraft: Dragonflight najdete. Pokud ji ještě nemáte a chcete si ujasnit, zda je to něco pro vás, mohou vám pomoci v rozhodování obrázky ke hře, videa ke hře a především taky hodnocení a recenze World of Warcraft: Dragonflight. Pokud si nejste jistí, zda se vám podaří tuto hru spustit, podívejte se na hardwarové nároky a systémové požadavky hry.

Jestli už titul World of Warcraft: Dragonflight máte, možná se vám budou hodit tipy a návody pro hraní. A pokud byste byli už úplně v úzkých, můžete si pomoct podvůdkem v podobě cheatů. A nebo možná bude stačit, když se hru naučíte perfektně ovládat, v tom vám pomůže sekce klávesové zkratky a ovládání.

Možná jste sem přišli něco stáhnout? Pak se vám budou hodit downloady pro hru World of Warcraft: Dragonflight.

Čím dál častější jsou vydávaná rozšíření, datadisky, DLC a dodatky, které rozšiřují původní hru.

Nebo snad chcete vědět každičký detail o hře World of Warcraft: Dragonflight? V tom případě se podívejte do rubriky zajímavosti, kam se dostanou informace ze zákulisí i věci, kterých si třeba ve hře na první pohled vůbec nevšimnete.

V každém případě si tuhle herní stránku o World of Warcraft: Dragonflight vychutnejte! A když budete chtít, nezapomeňte, že můžete jako přihlášení uživatelé sami přidat své poznatky, komentáře, obrázky, videa nebo cokoliv jiného z toho, co tady najdete.