Hra World of Warcraft Classic (pro Windows)

Je potřeba se přihlásit

Pro používání pokročilých funkcí je potřeba se přihlásit.

Pokud ještě nemáte účet, můžete se registrovat.

O hře World of Warcraft Classic

Hodnocení hry
Datum vydání

2019 (1. vydání)

Všechna data vydání…

Prohlížíte si herní profil World of Warcraft Classic pro platformu Windows.

Pokud tady zatím chybí, můžete vytvořit profil hry i pro další platformy.

Popis hry

Návrat World of Warcraft ke kořenům. Tak by se dal popsat World of Warcraft Classic, který 15 let po vydání WoW přináší znovu to, co si hráči mohli užívat při prvním vydání hry. Ve světě World of Warcraft Classic si hráči mohou užívat svět…

Věková doporučení pro hru

Věkové doporučení ESRB T

ESRB T

Věkové doporučení PEGI 12

PEGI 12

Podívejte se na detaily věkových doporučení nebo přidejte další.

Podrobný popis hry World of Warcraft Classic

Návrat World of Warcraft ke kořenům. Tak by se dal popsat World of Warcraft Classic, který 15 let po vydání WoW přináší znovu to, co si hráči mohli užívat při prvním vydání hry.

Ve světě World of Warcraft Classic si hráči mohou užívat svět Warcraftu tak, jak vypadal před vydáním prvního datadisku. Tedy jen v původním světě, který se v mnohém liší od toho v nejnovějších verzích tohoto slavného MMO. Maximální úroveň je opět 60 a její dosáhnutí zabere opravdu hodně času, protože až do úrovně 40 si hráči vychutnávají svět pěšky, pak na standardním mountovi a teprve na 60. úrovni si po nashromáždění nemalého obnosu goldů mohou koupit mounta rychlého. Létání ve hře je možné jen pomocí flight masterů, takže svět působí jako opravdu velké místo. Navíc questy nenapovídají záznamem na mapě ani šipkou, takže musí na jejich řešení hráč přijít sám, což je mnohdy výzva (a někdy je potřeba si pomoct internetem), takže se vyplatí spojit síly a hrát s dalšími hráči.

Obnovenou funkcí jsou populární talentové stromy, díky kterým je každá postava svými schopnostmi unikátní. Dále se vrací některé již skoro zapomenuté detaily jako jsou munice pro dalekonosné zbraně a batohy speciálně na ni, dovednosti postav (když chcete používat efektivně meč, musíte se to praxí naučit, a to platí pro všechny typy zbraní), různé úrovně schopností (na léčení malého poškození je lepší použít nižší úroveň schopnosti) se učí jednotlivě u trenérů. Svůj význam opět mají profese, díky kterým se dá získat opravdu kvalitní věci na nošení, a dokonce i profese sekundární (díky rybaření nachytáte materiál pro vaření, které vám ušetří spoustu prostředků, které byste jinak dali za nákup jídla k léčení, případně u lovců pro jejich mazlíčky; díky první pomoci se budete schopni rychleji vracet do boje).

Za návštěvu opět budou stát autentické dungeony a na maximální úrovni také originální raidy. Právě tady bude možné získat nejlepší kousky výbavy, ale počítejte s tím, že dungeon vám zabere několik hodin, o raidu ani nemluvě. Výzvou navíc bude i nalezení vstupu do nich, kam musí každý po svých, automatické teleportování nečekejte (maximálně vám pomůže warlock sehnat několik posledních opozdilců).

Dalším lukrativním zdrojem toho nejlepšího vybavení pro vašeho hrdinu bude pvp, a to jak po světě, tak na několika původních bojištích. Ale pozor, na nejvyšší hodnosti a související výbavu dosáhnou jen ti nejlepší!

Nesmíme ale zapomínat na to, že spoustu času věnujete průzkumu krásného a rozmanitého světa, ve kterém je každé lokace trochu jiná. Podíváte se do mírného podnebného pásu, ale narazíte také na bažiny, džungle, savany, hory, pouště, arktická prostředí plná sněhu i sopečné lokace s lávou. Uvidíte roztomilé vesnice se stany taurenů, drsné tábory orků plné špičatých obranných prvků, netknutou přírodu plnou nejrůznějších a nejroztodivnějších tvorů, a tam všude potkáte další hráče, kteří si hru užívají jako vy.


Přidal Honza 10. 8. 2019 15:47 Hodnocení: +2

Můžete popis upravit.

Více se také můžete dozvědět z recenzí a hodnocení hry.

Statistiky hry na MilujemeHry.cz
Statistika ke hřeHráčů
Vlastní1
Přeje si1
Někdy hrálo1
Právě hraje0
Chce vyzkoušet0
Dokončilo0

Nejnovější obrázek ke hře

Obrázek ke hře World of Warcraft Classic

Na této stránce najdete přehledně základní informace o hře World of Warcraft Classic. Přihlášení uživatelé si mohou hru navíc přidat do své herní knihovny a označit, zda hru hrají nebo zda ji dokončili.

To však není vše, co tady pro hru World of Warcraft Classic najdete. Pokud ji ještě nemáte a chcete si ujasnit, zda je to něco pro vás, mohou vám pomoci v rozhodování obrázky ke hře, videa ke hře a především taky hodnocení a recenze World of Warcraft Classic. Pokud si nejste jistí, zda se vám podaří tuto hru spustit, podívejte se na hardwarové nároky a systémové požadavky hry.

Jestli už titul World of Warcraft Classic máte, možná se vám budou hodit tipy a návody pro hraní. A pokud byste byli už úplně v úzkých, můžete si pomoct podvůdkem v podobě cheatů. A nebo možná bude stačit, když se hru naučíte perfektně ovládat, v tom vám pomůže sekce klávesové zkratky a ovládání.

Možná jste sem přišli něco stáhnout? Pak se vám budou hodit downloady pro hru World of Warcraft Classic.

Čím dál častější jsou vydávaná rozšíření, datadisky, DLC a dodatky, které rozšiřují původní hru.

Nebo snad chcete vědět každičký detail o hře World of Warcraft Classic? V tom případě se podívejte do rubriky zajímavosti, kam se dostanou informace ze zákulisí i věci, kterých si třeba ve hře na první pohled vůbec nevšimnete.

V každém případě si tuhle herní stránku o World of Warcraft Classic vychutnejte! A když budete chtít, nezapomeňte, že můžete jako přihlášení uživatelé sami přidat své poznatky, komentáře, obrázky, videa nebo cokoliv jiného z toho, co tady najdete.