Hra World of Warcraft (pro Windows)

Je potřeba se přihlásit

Pro používání pokročilých funkcí je potřeba se přihlásit.

Pokud ještě nemáte účet, můžete se registrovat.

O hře World of Warcraft

Hodnocení hry
Datum vydání

Prohlížíte si herní profil World of Warcraft pro platformu Windows.

Pokud tady zatím chybí, můžete vytvořit profil hry i pro další platformy.

Popis hry

World of Warcraft je legendární MMORPG z fantasy světa Azerothu. Hrajete za hrdinu, kterého si sami navolíte z množství možných ras a povolání, a na straně Hordy nebo Aliance plníte úkoly, zvyšujete svou úroveň, procházíte menší dungeony nebo velké…

Věková doporučení pro hru

Věkové doporučení ESRB T

ESRB T

Věkové doporučení PEGI 12

PEGI 12

Podívejte se na detaily věkových doporučení nebo přidejte další.

Podrobný popis hry World of Warcraft

World of Warcraft je legendární MMORPG z fantasy světa Azerothu. Hrajete za hrdinu, kterého si sami navolíte z množství možných ras a povolání, a na straně Hordy nebo Aliance plníte úkoly, zvyšujete svou úroveň, procházíte menší dungeony nebo velké raidy, můžete se účastnit velkolepých bitev proti hráčům opačné frakce, sbíráte nové součásti výzbroje nebo sběratelské předměty, plníte achievementy a užíváte si jeden z nejpropracovanějších herních světů vůbec.


Přidal Honza 17. 2. 2019 19:50 Hodnocení: +2

Můžete popis upravit.

Více se také můžete dozvědět z recenzí a hodnocení hry.

Statistiky hry na MilujemeHry.cz
Statistika ke hřeHráčů
Vlastní3
Přeje si0
Někdy hrálo1
Právě hraje2
Chce vyzkoušet0
Dokončilo1

Nejnovější obrázek ke hře

Obrázek ke hře World of Warcraft

Na této stránce najdete přehledně základní informace o hře World of Warcraft. Přihlášení uživatelé si mohou hru navíc přidat do své herní knihovny a označit, zda hru hrají nebo zda ji dokončili.

To však není vše, co tady pro hru World of Warcraft najdete. Pokud ji ještě nemáte a chcete si ujasnit, zda je to něco pro vás, mohou vám pomoci v rozhodování obrázky ke hře, videa ke hře a především taky hodnocení a recenze World of Warcraft. Pokud si nejste jistí, zda se vám podaří tuto hru spustit, podívejte se na hardwarové nároky a systémové požadavky hry.

Jestli už titul World of Warcraft máte, možná se vám budou hodit tipy a návody pro hraní. A pokud byste byli už úplně v úzkých, můžete si pomoct podvůdkem v podobě cheatů. A nebo možná bude stačit, když se hru naučíte perfektně ovládat, v tom vám pomůže sekce klávesové zkratky a ovládání.

Možná jste sem přišli něco stáhnout? Pak se vám budou hodit downloady pro hru World of Warcraft.

Čím dál častější jsou vydávaná rozšíření, datadisky, DLC a dodatky, které rozšiřují původní hru.

Nebo snad chcete vědět každičký detail o hře World of Warcraft? V tom případě se podívejte do rubriky zajímavosti, kam se dostanou informace ze zákulisí i věci, kterých si třeba ve hře na první pohled vůbec nevšimnete.

V každém případě si tuhle herní stránku o World of Warcraft vychutnejte! A když budete chtít, nezapomeňte, že můžete jako přihlášení uživatelé sami přidat své poznatky, komentáře, obrázky, videa nebo cokoliv jiného z toho, co tady najdete.