Hra Wasteland 3 (pro Windows)

Je potřeba se přihlásit

Pro používání pokročilých funkcí je potřeba se přihlásit.

Pokud ještě nemáte účet, můžete se registrovat.

O hře Wasteland 3

Hodnocení hry
0 %
 zatím žádné hodnocení…

Všechny recenze a hodnocení…

Datum vydání

Prohlížíte si herní profil Wasteland 3 pro platformu Windows.

Pokud tady zatím chybí, můžete vytvořit profil hry i pro další platformy.

Popis hry

Wasteland 3 je RPG hra, ve které budete svádět tahové boje v post apokalyptickém světě plném nástrah, nebezpečí a dobrodružství. Z izometrického pohledu si budete užívat odkrývání napínavého příběhu v americkém Coloradu, po kterém se budete…

Věková doporučení pro hru

Dospělí 18+, předběžné

Podívejte se na detaily věkových doporučení nebo přidejte další.

Podrobný popis hry

Wasteland 3 je RPG hra, ve které budete svádět tahové boje v post apokalyptickém světě plném nástrah, nebezpečí a dobrodružství. Z izometrického pohledu si budete užívat odkrývání napínavého příběhu v americkém Coloradu, po kterém se budete pohybovat jak po svých, tak i získatelným vozidlem.

Kromě rozdělení na hru pro jednoho hráče a multiplayer obsahuje Wasteland 3 také možnost hrát příběhovou kampaň kooperativně.


Přidal Honza 13. 5. 2020 19:50 Hodnocení: +2

Můžete popis upravit.

Statistiky hry na MilujemeHry.cz
Statistika ke hřeHráčů
Vlastní0
Přeje si1
Někdy hrálo0
Právě hraje0
Chce vyzkoušet1
Dokončilo0

Na této stránce najdete přehledně základní informace o hře Wasteland 3. Přihlášení uživatelé si mohou hru navíc přidat do své herní knihovny a označit, zda hru hrají nebo zda ji dokončili.

To však není vše, co tady pro hru Wasteland 3 najdete. Pokud ji ještě nemáte a chcete si ujasnit, zda je to něco pro vás, mohou vám pomoci v rozhodování obrázky ke hře, videa ke hře a především taky hodnocení a recenze Wasteland 3. Pokud si nejste jistí, zda se vám podaří tuto hru spustit, podívejte se na hardwarové nároky a systémové požadavky hry.

Jestli už titul Wasteland 3 máte, možná se vám budou hodit tipy a návody pro hraní. A pokud byste byli už úplně v úzkých, můžete si pomoct podvůdkem v podobě cheatů. A nebo možná bude stačit, když se hru naučíte perfektně ovládat, v tom vám pomůže sekce klávesové zkratky a ovládání.

Možná jste sem přišli něco stáhnout? Pak se vám budou hodit downloady pro hru Wasteland 3.

Čím dál častější jsou vydávaná rozšíření, datadisky, DLC a dodatky, které rozšiřují původní hru.

Nebo snad chcete vědět každičký detail o hře Wasteland 3? V tom případě se podívejte do rubriky zajímavosti, kam se dostanou informace ze zákulisí i věci, kterých si třeba ve hře na první pohled vůbec nevšimnete.

V každém případě si tuhle herní stránku o Wasteland 3 vychutnejte! A když budete chtít, nezapomeňte, že můžete jako přihlášení uživatelé sami přidat své poznatky, komentáře, obrázky, videa nebo cokoliv jiného z toho, co tady najdete.