Hra The Sims 4 (pro Windows)

Je potřeba se přihlásit

Pro používání pokročilých funkcí je potřeba se přihlásit.

Pokud ještě nemáte účet, můžete se registrovat.

O hře The Sims 4

Hodnocení hry
Datum vydání

Prohlížíte si herní profil The Sims 4 pro platformu Windows.

Pokud tady zatím chybí, můžete vytvořit profil hry i pro další platformy.

Popis hry

The Sims 4 je pokračování legendárních Simíků, simulátoru života, ve kterém můžete se svěřenými postavami dělat prakticky cokoliv. Opět si vytvoříte svého Simíka (nebo celou rodinku), se kterým pak budete prožívat jeho životní osudy. V nástroji pro…

Věková doporučení pro hru

Věkové doporučení ESRB T

ESRB T

Věkové doporučení PEGI 12

PEGI 12

Podívejte se na detaily věkových doporučení nebo přidejte další.

Podrobný popis hry The Sims 4

The Sims 4 je pokračování legendárních Simíků, simulátoru života, ve kterém můžete se svěřenými postavami dělat prakticky cokoliv. Opět si vytvoříte svého Simíka (nebo celou rodinku), se kterým pak budete prožívat jeho životní osudy.

V nástroji pro vytváření Simíků je toho možné upravit ještě více, než kdy dříve, takže teď můžete připravit opravdu originální kousky. Ty pak můžete nastěhovat do některého z předpřipravených domů od tvůrců, můžete si nějaký stáhnout z internetu od jiných hráčů, nebo si můžete postavit vlastní.

A právě stavění je další klíčovou aktivitou, u které se vyřádíte. Můžete stavět mnohapatrové milionářské vily i s podivnými sklepeními, obří zahrady z velkými zapuštěnými bazény obklopenými zelení na pozemku s luxusním oplocením, přes které vaše Simíky ostatní obyvatelé městečka nebudou moci šmírovat (a tak tohle privilegium zůstane jen na vás). Tedy, pokud na to máte.

Jako je u série The Sims již tradicí, začínáte při budování své rodinné dynastie od píky s pár drobnými na účtu. Nahoru se musíte vypracovat. A tak svým Simíkům pomáháte růst v kariéře, zlepšujete jejich schopnosti i sociální vazby, postupně zlepšujete své postavení, zakládáte další generace rodiny a prožíváte při tom příběhy jako z pohádky. Když se daří, můžete svůj dům rozšiřovat, což je jednodušší než u předchozích dílů díky možnosti místnosti upravovat a přesouvat v domě, takže nemusíte vždy bourat a znovu stavět jinde. No a když se nedaří, i The Sims 4 obsahuje oblíbené cheaty v čele s motherlode…


Přidal Honza 13. 5. 2020 19:52 Hodnocení: +2

Můžete popis upravit.

Více se také můžete dozvědět z recenzí a hodnocení hry.

Statistiky hry na MilujemeHry.cz
Statistika ke hřeHráčů
Vlastní1
Přeje si0
Někdy hrálo1
Právě hraje0
Chce vyzkoušet0
Dokončilo0

Nejnovější obrázek ke hře

Obrázek ke hře The Sims 4

Nejnovější video ke hře

Náhled videa

Na této stránce najdete přehledně základní informace o hře The Sims 4. Přihlášení uživatelé si mohou hru navíc přidat do své herní knihovny a označit, zda hru hrají nebo zda ji dokončili.

To však není vše, co tady pro hru The Sims 4 najdete. Pokud ji ještě nemáte a chcete si ujasnit, zda je to něco pro vás, mohou vám pomoci v rozhodování obrázky ke hře, videa ke hře a především taky hodnocení a recenze The Sims 4. Pokud si nejste jistí, zda se vám podaří tuto hru spustit, podívejte se na hardwarové nároky a systémové požadavky hry.

Jestli už titul The Sims 4 máte, možná se vám budou hodit tipy a návody pro hraní. A pokud byste byli už úplně v úzkých, můžete si pomoct podvůdkem v podobě cheatů. A nebo možná bude stačit, když se hru naučíte perfektně ovládat, v tom vám pomůže sekce klávesové zkratky a ovládání.

Možná jste sem přišli něco stáhnout? Pak se vám budou hodit downloady pro hru The Sims 4.

Čím dál častější jsou vydávaná rozšíření, datadisky, DLC a dodatky, které rozšiřují původní hru.

Nebo snad chcete vědět každičký detail o hře The Sims 4? V tom případě se podívejte do rubriky zajímavosti, kam se dostanou informace ze zákulisí i věci, kterých si třeba ve hře na první pohled vůbec nevšimnete.

V každém případě si tuhle herní stránku o The Sims 4 vychutnejte! A když budete chtít, nezapomeňte, že můžete jako přihlášení uživatelé sami přidat své poznatky, komentáře, obrázky, videa nebo cokoliv jiného z toho, co tady najdete.