Hra The Guild 3 (pro Windows)

Je potřeba se přihlásit

Pro používání pokročilých funkcí je potřeba se přihlásit.

Pokud ještě nemáte účet, můžete se registrovat.

O hře The Guild 3

Hodnocení hry
0 %
 zatím žádné hodnocení…

Všechny recenze a hodnocení…

Datum vydání

14. červen 2022 (1. vydání)

Všechna data vydání…

Prohlížíte si herní profil The Guild 3 pro platformu Windows.

Pokud tady zatím chybí, můžete vytvořit profil hry i pro další platformy.

Popis hry

The Guild 3 je ekonomicky zaměřený strategický simulátor středověkého života s RPG prvky. Vytvoříte si postavu a nastavíte ji vlastnosti, pustíte se do řemesla, vyrábíte, obchodujete, najímáte zaměstnance, rozvíjíte byznys a vylepšujete své sídlo,…

Věková doporučení pro hru

Věkové doporučení Náctiletí 11+

Náctiletí 11+

Věkové doporučení PEGI 12

PEGI 12

Podívejte se na detaily věkových doporučení nebo přidejte další.

Podrobný popis hry The Guild 3

The Guild 3 je ekonomicky zaměřený strategický simulátor středověkého života s RPG prvky. Vytvoříte si postavu a nastavíte ji vlastnosti, pustíte se do řemesla, vyrábíte, obchodujete, najímáte zaměstnance, rozvíjíte byznys a vylepšujete své sídlo, zakládáte rodinu a snažíte se úspěšně své hospodářství předávat dalším a dalším generacím. Při tom zvyšujete svou moc angažováním v politice a kroky, které jsou někdy v mezích zákona, někdy na hraně a někdy, pokud si tuto cestu zvolíte, i zcela ilegální. Herní styl je na vás, stejně jako to, kam svou dynastii dovedete.


Přidal Honza 30. 7. 2020 11:43 Hodnocení: +2

Můžete popis upravit.

Více se také můžete dozvědět z recenzí a hodnocení hry.

Statistiky hry na MilujemeHry.cz
Statistika ke hřeHráčů
Vlastní0
Přeje si1
Někdy hrálo0
Právě hraje0
Chce vyzkoušet1
Dokončilo0

Nejnovější obrázek ke hře

Obrázek ke hře The Guild 3

Na této stránce najdete přehledně základní informace o hře The Guild 3. Přihlášení uživatelé si mohou hru navíc přidat do své herní knihovny a označit, zda hru hrají nebo zda ji dokončili.

To však není vše, co tady pro hru The Guild 3 najdete. Pokud ji ještě nemáte a chcete si ujasnit, zda je to něco pro vás, mohou vám pomoci v rozhodování obrázky ke hře, videa ke hře a především taky hodnocení a recenze The Guild 3. Pokud si nejste jistí, zda se vám podaří tuto hru spustit, podívejte se na hardwarové nároky a systémové požadavky hry.

Jestli už titul The Guild 3 máte, možná se vám budou hodit tipy a návody pro hraní. A pokud byste byli už úplně v úzkých, můžete si pomoct podvůdkem v podobě cheatů. A nebo možná bude stačit, když se hru naučíte perfektně ovládat, v tom vám pomůže sekce klávesové zkratky a ovládání.

Možná jste sem přišli něco stáhnout? Pak se vám budou hodit downloady pro hru The Guild 3.

Čím dál častější jsou vydávaná rozšíření, datadisky, DLC a dodatky, které rozšiřují původní hru.

Nebo snad chcete vědět každičký detail o hře The Guild 3? V tom případě se podívejte do rubriky zajímavosti, kam se dostanou informace ze zákulisí i věci, kterých si třeba ve hře na první pohled vůbec nevšimnete.

V každém případě si tuhle herní stránku o The Guild 3 vychutnejte! A když budete chtít, nezapomeňte, že můžete jako přihlášení uživatelé sami přidat své poznatky, komentáře, obrázky, videa nebo cokoliv jiného z toho, co tady najdete.