Hra Red Dead Redemption 2 (pro Windows)

Je potřeba se přihlásit

Pro používání pokročilých funkcí je potřeba se přihlásit.

Pokud ještě nemáte účet, můžete se registrovat.

O hře Red Dead Redemption 2

Hodnocení hry
0 %
 zatím žádné hodnocení…

Všechny recenze a hodnocení…

Datum vydání

Prohlížíte si herní profil Red Dead Redemption 2 pro platformu Windows.

Pokud tady zatím chybí, můžete vytvořit profil hry i pro další platformy.

Popis hry

Red Dead Redemption 2 je rozsáhlá hra na pomezí žánrů akčních her, adventur a RPG s otevřeným světem, který je inspirován divokým západem. Většinu hry prožíváte z pohledu Arthura Morgana, člena gangu Van der Linde, s nímž prožíváte divoká…

Věková doporučení pro hru

Věkové doporučení ESRB M

ESRB M

Věkové doporučení PEGI 18

PEGI 18

Podívejte se na detaily věkových doporučení nebo přidejte další.

Podrobný popis hry Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 je rozsáhlá hra na pomezí žánrů akčních her, adventur a RPG s otevřeným světem, který je inspirován divokým západem. Většinu hry prožíváte z pohledu Arthura Morgana, člena gangu Van der Linde, s nímž prožíváte divoká dobrodružství v příběhových misích i mimo ně při toulkách světem na pomezí mezi 19 a 20. stoletím.

Množství aktivit, kterým se můžete ve hře věnovat, je široký, takže si užijete různé přestřelky, lovy na zvěř a další radovánky, ale kromě toho budete dělat také morální rozhodnutí, která budou mít své následky.


Přidal Honza 13. 5. 2020 19:49 Hodnocení: +2

Můžete popis upravit.

Více se také můžete dozvědět z recenzí a hodnocení hry.

Statistiky hry na MilujemeHry.cz
Statistika ke hřeHráčů
Vlastní0
Přeje si1
Někdy hrálo0
Právě hraje0
Chce vyzkoušet1
Dokončilo0

Nejnovější video ke hře

Náhled videa

Na této stránce najdete přehledně základní informace o hře Red Dead Redemption 2. Přihlášení uživatelé si mohou hru navíc přidat do své herní knihovny a označit, zda hru hrají nebo zda ji dokončili.

To však není vše, co tady pro hru Red Dead Redemption 2 najdete. Pokud ji ještě nemáte a chcete si ujasnit, zda je to něco pro vás, mohou vám pomoci v rozhodování obrázky ke hře, videa ke hře a především taky hodnocení a recenze Red Dead Redemption 2. Pokud si nejste jistí, zda se vám podaří tuto hru spustit, podívejte se na hardwarové nároky a systémové požadavky hry.

Jestli už titul Red Dead Redemption 2 máte, možná se vám budou hodit tipy a návody pro hraní. A pokud byste byli už úplně v úzkých, můžete si pomoct podvůdkem v podobě cheatů. A nebo možná bude stačit, když se hru naučíte perfektně ovládat, v tom vám pomůže sekce klávesové zkratky a ovládání.

Možná jste sem přišli něco stáhnout? Pak se vám budou hodit downloady pro hru Red Dead Redemption 2.

Čím dál častější jsou vydávaná rozšíření, datadisky, DLC a dodatky, které rozšiřují původní hru.

Nebo snad chcete vědět každičký detail o hře Red Dead Redemption 2? V tom případě se podívejte do rubriky zajímavosti, kam se dostanou informace ze zákulisí i věci, kterých si třeba ve hře na první pohled vůbec nevšimnete.

V každém případě si tuhle herní stránku o Red Dead Redemption 2 vychutnejte! A když budete chtít, nezapomeňte, že můžete jako přihlášení uživatelé sami přidat své poznatky, komentáře, obrázky, videa nebo cokoliv jiného z toho, co tady najdete.