Hra Red Dead Redemption 2 (pro Windows)

Je potřeba se přihlásit

Pro používání pokročilých funkcí je potřeba se přihlásit.

Pokud ještě nemáte účet, můžete se registrovat.

O hře Red Dead Redemption 2

Hodnocení hry
0 %
 zatím žádné hodnocení…

Všechny recenze a hodnocení…

Datum vydání

Prohlížíte si herní profil Red Dead Redemption 2 pro platformu Windows.

Pokud tady zatím chybí, můžete vytvořit profil hry i pro další platformy.

Popis hry

Red Dead Redemption 2 je rozsáhlá hra na pomezí žánrů akčních her, adventur a RPG s otevřeným světem, který je inspirován divokým západem. Většinu hry prožíváte z pohledu Arthura Morgana, člena gangu Van der Linde, s nímž prožíváte divoká…

Věková doporučení pro hru

Věkové doporučení ESRB M

ESRB M

Věkové doporučení PEGI 18

PEGI 18

Podívejte se na detaily věkových doporučení nebo přidejte další.

Podrobný popis hry Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 je rozsáhlá hra na pomezí žánrů akčních her, adventur a RPG s otevřeným světem, který je inspirován divokým západem. Většinu hry prožíváte z pohledu Arthura Morgana, člena gangu Van der Linde, s nímž prožíváte divoká dobrodružství v příběhových misích i mimo ně při toulkách světem na pomezí mezi 19 a 20. stoletím.

Množství aktivit, kterým se můžete ve hře věnovat, je široký, takže si užijete různé přestřelky, lovy na zvěř a další radovánky, ale kromě toho budete dělat také morální rozhodnutí, která budou mít své následky.


Přidal Honza 13. 5. 2020 19:49 Hodnocení: +2

Můžete popis upravit.

Statistiky hry na MilujemeHry.cz
Statistika ke hřeHráčů
Vlastní0
Přeje si1
Někdy hrálo0
Právě hraje0
Chce vyzkoušet1
Dokončilo0

Na této stránce najdete přehledně základní informace o hře Red Dead Redemption 2. Přihlášení uživatelé si mohou hru navíc přidat do své herní knihovny a označit, zda hru hrají nebo zda ji dokončili.

To však není vše, co tady pro hru Red Dead Redemption 2 najdete. Pokud ji ještě nemáte a chcete si ujasnit, zda je to něco pro vás, mohou vám pomoci v rozhodování obrázky ke hře, videa ke hře a především taky hodnocení a recenze Red Dead Redemption 2. Pokud si nejste jistí, zda se vám podaří tuto hru spustit, podívejte se na hardwarové nároky a systémové požadavky hry.

Jestli už titul Red Dead Redemption 2 máte, možná se vám budou hodit tipy a návody pro hraní. A pokud byste byli už úplně v úzkých, můžete si pomoct podvůdkem v podobě cheatů. A nebo možná bude stačit, když se hru naučíte perfektně ovládat, v tom vám pomůže sekce klávesové zkratky a ovládání.

Možná jste sem přišli něco stáhnout? Pak se vám budou hodit downloady pro hru Red Dead Redemption 2.

Čím dál častější jsou vydávaná rozšíření, datadisky, DLC a dodatky, které rozšiřují původní hru.

Nebo snad chcete vědět každičký detail o hře Red Dead Redemption 2? V tom případě se podívejte do rubriky zajímavosti, kam se dostanou informace ze zákulisí i věci, kterých si třeba ve hře na první pohled vůbec nevšimnete.

V každém případě si tuhle herní stránku o Red Dead Redemption 2 vychutnejte! A když budete chtít, nezapomeňte, že můžete jako přihlášení uživatelé sami přidat své poznatky, komentáře, obrázky, videa nebo cokoliv jiného z toho, co tady najdete.