Hra OpenTTD (pro Windows)

Je potřeba se přihlásit

Pro používání pokročilých funkcí je potřeba se přihlásit.

Pokud ještě nemáte účet, můžete se registrovat.

O hře OpenTTD

Hodnocení hry
Datum vydání

Prohlížíte si herní profil OpenTTD pro platformu Windows.

Pokud tady zatím chybí, můžete vytvořit profil hry i pro další platformy.

Popis hry

OpenTTD je duchovní nástupce legendární dopravní strategie Transport Tycoon. Ve hře dopravujete cestující a různé druhy zboží mezi místy na mapě pomocí autobusů, nákladních aut, tramvají, letadel, lodí, tankerů, vznášedel. K tomu samozřejmě…

Věková doporučení pro hru

Věkové doporučení Děti 3+

Děti 3+

Podívejte se na detaily věkových doporučení nebo přidejte další.

Podrobný popis hry OpenTTD

OpenTTD je duchovní nástupce legendární dopravní strategie Transport Tycoon. Ve hře dopravujete cestující a různé druhy zboží mezi místy na mapě pomocí autobusů, nákladních aut, tramvají, letadel, lodí, tankerů, vznášedel.
K tomu samozřejmě potřebujete příslušnou dopravní infrastrukturu, takže tyčíte nové silnice i železniční tratě, stavíte nádraží, zastávky, letiště, doky či třeba depa pro všechny typy dopravních prostředků. Stavět můžete na povrchu, ale i tunely pod ním, či naopak můžete různá místa přemostit a vytvářet tak sofistikované dopravní uzly. A když ani to vše nestačí, můžete dokonce upravovat terén krajiny, stavět vodní kanály nebo naopak jezera zasypávat, aby se po souši mohly prohánět třeba vaše rychlovlaky.
Při tom všem je zábavné i sledovat všechen ten mumraj a rozrůstání měst stejně jako zvyšování produkce v podnicích. Pořád máte co dělat a čím déle jste ve hře, tím více vás to baví.


Přidal Honza 17. 6. 2019 17:45 Hodnocení: +1

Můžete popis upravit.

Více se také můžete dozvědět z recenzí a hodnocení hry.

Statistiky hry na MilujemeHry.cz
Statistika ke hřeHráčů
Vlastní2
Přeje si0
Někdy hrálo2
Právě hraje0
Chce vyzkoušet0
Dokončilo1

Nejnovější obrázek ke hře

Obrázek ke hře OpenTTD

Na této stránce najdete přehledně základní informace o hře OpenTTD. Přihlášení uživatelé si mohou hru navíc přidat do své herní knihovny a označit, zda hru hrají nebo zda ji dokončili.

To však není vše, co tady pro hru OpenTTD najdete. Pokud ji ještě nemáte a chcete si ujasnit, zda je to něco pro vás, mohou vám pomoci v rozhodování obrázky ke hře, videa ke hře a především taky hodnocení a recenze OpenTTD. Pokud si nejste jistí, zda se vám podaří tuto hru spustit, podívejte se na hardwarové nároky a systémové požadavky hry.

Jestli už titul OpenTTD máte, možná se vám budou hodit tipy a návody pro hraní. A pokud byste byli už úplně v úzkých, můžete si pomoct podvůdkem v podobě cheatů. A nebo možná bude stačit, když se hru naučíte perfektně ovládat, v tom vám pomůže sekce klávesové zkratky a ovládání.

Možná jste sem přišli něco stáhnout? Pak se vám budou hodit downloady pro hru OpenTTD.

Čím dál častější jsou vydávaná rozšíření, datadisky, DLC a dodatky, které rozšiřují původní hru.

Nebo snad chcete vědět každičký detail o hře OpenTTD? V tom případě se podívejte do rubriky zajímavosti, kam se dostanou informace ze zákulisí i věci, kterých si třeba ve hře na první pohled vůbec nevšimnete.

V každém případě si tuhle herní stránku o OpenTTD vychutnejte! A když budete chtít, nezapomeňte, že můžete jako přihlášení uživatelé sami přidat své poznatky, komentáře, obrázky, videa nebo cokoliv jiného z toho, co tady najdete.