Hra New World (pro Windows)

Je potřeba se přihlásit

Pro používání pokročilých funkcí je potřeba se přihlásit.

Pokud ještě nemáte účet, můžete se registrovat.

O hře New World

Hodnocení hry
0 %
 zatím žádné hodnocení…

Všechny recenze a hodnocení…

Datum vydání

Prohlížíte si herní profil New World pro platformu Windows.

Pokud tady zatím chybí, můžete vytvořit profil hry i pro další platformy.

Popis hry

New World je nové moderní MMORPG bez měsíčních poplatků, ve kterém hráči objevují, prozkoumávají a kolonizují nový svět, podobně jako tomu bylo kdysi v případě Ameriky ve světě skutečném. Hra je zasazena do poloviny sedmnáctého století, tomu…

Věková doporučení pro hru

Věkové doporučení ESRB T

ESRB T

Podívejte se na detaily věkových doporučení nebo přidejte další.

Podrobný popis hry New World

New World je nové moderní MMORPG bez měsíčních poplatků, ve kterém hráči objevují, prozkoumávají a kolonizují nový svět, podobně jako tomu bylo kdysi v případě Ameriky ve světě skutečném.

Hra je zasazena do poloviny sedmnáctého století, tomu odpovídá úroveň technologického pokroku ve hře. Nebojte se však, že by herní možnosti byly tímto limitovány, protože hra nabízí fantasy prvky, díky magii jsou tak herní mechaniky velmi rozšířeny.

Hra je založena na průzkumu a objevování, těžbě surovin, výrobě předmětů, zabírání území, plnění úkolů a samozřejmě boji, který může být v režimu PvE (hráči proti prostředí, tedy typicky příšerám ovládaným umělou inteligencí) i v režimu PvP (hráči proti sobě).

Abyste se necítili ve hře osaměle, můžete formovat pětičlenné skupinky nebo se přidat k jedné ze tří frakcí (Covenant, Syndicate, Marauders). Hru si tedy můžete užívat sami jako singleplayer hru v prostředí sdíleném s ostatními, nebo skutečně jako masivní multiplayer.


Přidal Honza 7. 8. 2021 12:20 Hodnocení: +2

Můžete popis upravit.

Více se také můžete dozvědět z recenzí a hodnocení hry.

Statistiky hry na MilujemeHry.cz
Statistika ke hřeHráčů
Vlastní0
Přeje si1
Někdy hrálo0
Právě hraje0
Chce vyzkoušet1
Dokončilo0

Nejnovější obrázek ke hře

Obrázek ke hře New World

Nejnovější video ke hře

Náhled videa

Na této stránce najdete přehledně základní informace o hře New World. Přihlášení uživatelé si mohou hru navíc přidat do své herní knihovny a označit, zda hru hrají nebo zda ji dokončili.

To však není vše, co tady pro hru New World najdete. Pokud ji ještě nemáte a chcete si ujasnit, zda je to něco pro vás, mohou vám pomoci v rozhodování obrázky ke hře, videa ke hře a především taky hodnocení a recenze New World. Pokud si nejste jistí, zda se vám podaří tuto hru spustit, podívejte se na hardwarové nároky a systémové požadavky hry.

Jestli už titul New World máte, možná se vám budou hodit tipy a návody pro hraní. A pokud byste byli už úplně v úzkých, můžete si pomoct podvůdkem v podobě cheatů. A nebo možná bude stačit, když se hru naučíte perfektně ovládat, v tom vám pomůže sekce klávesové zkratky a ovládání.

Možná jste sem přišli něco stáhnout? Pak se vám budou hodit downloady pro hru New World.

Čím dál častější jsou vydávaná rozšíření, datadisky, DLC a dodatky, které rozšiřují původní hru.

Nebo snad chcete vědět každičký detail o hře New World? V tom případě se podívejte do rubriky zajímavosti, kam se dostanou informace ze zákulisí i věci, kterých si třeba ve hře na první pohled vůbec nevšimnete.

V každém případě si tuhle herní stránku o New World vychutnejte! A když budete chtít, nezapomeňte, že můžete jako přihlášení uživatelé sami přidat své poznatky, komentáře, obrázky, videa nebo cokoliv jiného z toho, co tady najdete.