Hra Mashinky (pro Windows)

Je potřeba se přihlásit

Pro používání pokročilých funkcí je potřeba se přihlásit.

Pokud ještě nemáte účet, můžete se registrovat.

O hře Mashinky

Hodnocení hry
0 %
 zatím žádné hodnocení…

Všechny recenze a hodnocení…

Datum vydání

Prohlížíte si herní profil Mashinky pro platformu Windows.

Pokud tady zatím chybí, můžete vytvořit profil hry i pro další platformy.

Popis hry

Mashinky jsou českou dopravní strategií, která přichází s neobvyklým konceptem přepínání mezi zobrazením herní plochy – na hru se tak můžete dívat ve standardním 3D režimu (ideální pro kochání se krajinou při jízdě vlaku) i ve speciálním 2D režimu…

Věková doporučení pro hru

Školáci 7+

Podívejte se na detaily věkových doporučení nebo přidejte další.

Podrobný popis hry

Mashinky jsou českou dopravní strategií, která přichází s neobvyklým konceptem přepínání mezi zobrazením herní plochy – na hru se tak můžete dívat ve standardním 3D režimu (ideální pro kochání se krajinou při jízdě vlaku) i ve speciálním 2D režimu inspirovaném deskovými hrami, ve kterém se vám bude dobře budovat vaše dopravní impérium.


Přidal Honza 13. 5. 2020 19:50 Hodnocení: +2

Můžete popis upravit.

Statistiky hry na MilujemeHry.cz
Statistika ke hřeHráčů
Vlastní1
Přeje si0
Někdy hrálo1
Právě hraje0
Chce vyzkoušet0
Dokončilo0

Na této stránce najdete přehledně základní informace o hře Mashinky. Přihlášení uživatelé si mohou hru navíc přidat do své herní knihovny a označit, zda hru hrají nebo zda ji dokončili.

To však není vše, co tady pro hru Mashinky najdete. Pokud ji ještě nemáte a chcete si ujasnit, zda je to něco pro vás, mohou vám pomoci v rozhodování obrázky ke hře, videa ke hře a především taky hodnocení a recenze Mashinky. Pokud si nejste jistí, zda se vám podaří tuto hru spustit, podívejte se na hardwarové nároky a systémové požadavky hry.

Jestli už titul Mashinky máte, možná se vám budou hodit tipy a návody pro hraní. A pokud byste byli už úplně v úzkých, můžete si pomoct podvůdkem v podobě cheatů. A nebo možná bude stačit, když se hru naučíte perfektně ovládat, v tom vám pomůže sekce klávesové zkratky a ovládání.

Možná jste sem přišli něco stáhnout? Pak se vám budou hodit downloady pro hru Mashinky.

Čím dál častější jsou vydávaná rozšíření, datadisky, DLC a dodatky, které rozšiřují původní hru.

Nebo snad chcete vědět každičký detail o hře Mashinky? V tom případě se podívejte do rubriky zajímavosti, kam se dostanou informace ze zákulisí i věci, kterých si třeba ve hře na první pohled vůbec nevšimnete.

V každém případě si tuhle herní stránku o Mashinky vychutnejte! A když budete chtít, nezapomeňte, že můžete jako přihlášení uživatelé sami přidat své poznatky, komentáře, obrázky, videa nebo cokoliv jiného z toho, co tady najdete.