Hra Mashinky (pro Windows)

Je potřeba se přihlásit

Pro používání pokročilých funkcí je potřeba se přihlásit.

Pokud ještě nemáte účet, můžete se registrovat.

O hře Mashinky

Hodnocení hry
0 %
 zatím žádné hodnocení…

Všechny recenze a hodnocení…

Datum vydání

Prohlížíte si herní profil Mashinky pro platformu Windows.

Pokud tady zatím chybí, můžete vytvořit profil hry i pro další platformy.

Popis hry

Mashinky je česká strategická hra, která se zaměřuje na výstavbu a řízení železničního dopravního systému. Tato hra vychází z konceptu simulace železnice a umožňuje hráčům vytvářet vlastní železniční sítě, rozšiřovat je, plánovat trasy a…

Věková doporučení pro hru

Věkové doporučení Školáci 7+

Školáci 7+

Podívejte se na detaily věkových doporučení nebo přidejte další.

Podrobný popis hry Mashinky

Mashinky je česká strategická hra, která se zaměřuje na výstavbu a řízení železničního dopravního systému. Tato hra vychází z konceptu simulace železnice a umožňuje hráčům vytvářet vlastní železniční sítě, rozšiřovat je, plánovat trasy a optimalizovat dopravu.

Ve hře Mashinky hráči začínají s malým počtem tratí a lokomotiv a postupně rozšiřují svou železniční síť, investují do nových tratí, vozidel a infrastruktury. Hlavním cílem je efektivně plánovat a spravovat síť, aby byla co nejefektivnější a zisková.

Hra se vyznačuje překrásným grafickým designem, kde detailní modely vlaků, tratí a prostředí vytvářejí poutavý vizuální zážitek. Hráči mohou sledovat své vlaky, jak projíždějí krajinou, a zažívají pohled na různorodá prostředí, od lesů a hor po města a farmy.

Mashinky nabízí rozsáhlý výběr lokomotiv a vagónů, které hráči mohou využívat při vytváření své železniční sítě. Každý typ vlaku má své vlastní vlastnosti, rychlost, výkon a účinnost, což umožňuje hráčům volit strategii a přizpůsobit svou síť podle svých preferencí.

Jedním z klíčových prvků hry je stavitelství tratí a infrastruktury. Hráči mohou vytvářet složité trasy, budovat mosty, tunely a železniční stanice, přičemž musí zohlednit terén a další překážky.

Důležitou součástí hraní Mashinky je ekonomický systém, který hráčům umožňuje spravovat financování, nakupovat nová vozidla, investovat do rozvoje sítě a generovat zisky z provozu železnic.

Mashinky je hra také zábavná díky svým různým herním módům, včetně kampaně, kde hráči procházejí různými etapami vývoje železniční dopravy, a sandbox módu, kde mají volnost ve stavbě a provozování svých tratí bez omezení.

Celkově je hra Mashinky přitažlivou strategií pro fanoušky železničních simulací a pro ty, kteří si chtějí vytvořit a spravovat vlastní železniční impérium. Díky kombinaci detailního designu, rozmanitosti vozidel a strategických výzev nabízí hráčům poutavé a zábavné herní zážitky.


Přidal 0ouik1 17. 11. 2023 18:54 Hodnocení: +3

Můžete popis upravit nebo si zobrazit všechny popisy, které sem hráči vložili.

Více se také můžete dozvědět z recenzí a hodnocení hry.

Statistiky hry na MilujemeHry.cz
Statistika ke hřeHráčů
Vlastní1
Přeje si1
Někdy hrálo1
Právě hraje0
Chce vyzkoušet2
Dokončilo1

Nejnovější obrázek ke hře

Obrázek ke hře Mashinky

Nejnovější video ke hře

Náhled videa

Na této stránce najdete přehledně základní informace o hře Mashinky. Přihlášení uživatelé si mohou hru navíc přidat do své herní knihovny a označit, zda hru hrají nebo zda ji dokončili.

To však není vše, co tady pro hru Mashinky najdete. Pokud ji ještě nemáte a chcete si ujasnit, zda je to něco pro vás, mohou vám pomoci v rozhodování obrázky ke hře, videa ke hře a především taky hodnocení a recenze Mashinky. Pokud si nejste jistí, zda se vám podaří tuto hru spustit, podívejte se na hardwarové nároky a systémové požadavky hry.

Jestli už titul Mashinky máte, možná se vám budou hodit tipy a návody pro hraní. A pokud byste byli už úplně v úzkých, můžete si pomoct podvůdkem v podobě cheatů. A nebo možná bude stačit, když se hru naučíte perfektně ovládat, v tom vám pomůže sekce klávesové zkratky a ovládání.

Možná jste sem přišli něco stáhnout? Pak se vám budou hodit downloady pro hru Mashinky.

Čím dál častější jsou vydávaná rozšíření, datadisky, DLC a dodatky, které rozšiřují původní hru.

Nebo snad chcete vědět každičký detail o hře Mashinky? V tom případě se podívejte do rubriky zajímavosti, kam se dostanou informace ze zákulisí i věci, kterých si třeba ve hře na první pohled vůbec nevšimnete.

V každém případě si tuhle herní stránku o Mashinky vychutnejte! A když budete chtít, nezapomeňte, že můžete jako přihlášení uživatelé sami přidat své poznatky, komentáře, obrázky, videa nebo cokoliv jiného z toho, co tady najdete.