Hra Mashinky (pro Windows)

Je potřeba se přihlásit

Pro používání pokročilých funkcí je potřeba se přihlásit.

Pokud ještě nemáte účet, můžete se registrovat.

O hře Mashinky

Hodnocení hry
0 %
 zatím žádné hodnocení…

Všechny recenze a hodnocení…

Datum vydání

Prohlížíte si herní profil Mashinky pro platformu Windows.

Pokud tady zatím chybí, můžete vytvořit profil hry i pro další platformy.

Popis hry

Mashinky jsou českou dopravní strategií, která přichází s neobvyklým konceptem přepínání mezi zobrazením herní plochy – na hru se tak můžete dívat ve standardním 3D režimu (ideální pro kochání se krajinou při jízdě vlaku) i ve speciálním 2D režimu…

Věková doporučení pro hru

Věkové doporučení Školáci 7+

Školáci 7+

Podívejte se na detaily věkových doporučení nebo přidejte další.

Podrobný popis hry Mashinky

Mashinky jsou českou dopravní strategií, která přichází s neobvyklým konceptem přepínání mezi zobrazením herní plochy – na hru se tak můžete dívat ve standardním 3D režimu (ideální pro kochání se krajinou při jízdě vlaku) i ve speciálním 2D režimu inspirovaném deskovými hrami, ve kterém se vám bude dobře budovat vaše dopravní impérium.


Přidal Honza 13. 5. 2020 19:50 Hodnocení: +2

Můžete popis upravit.

Více se také můžete dozvědět z recenzí a hodnocení hry.

Statistiky hry na MilujemeHry.cz
Statistika ke hřeHráčů
Vlastní1
Přeje si1
Někdy hrálo1
Právě hraje0
Chce vyzkoušet2
Dokončilo1

Nejnovější obrázek ke hře

Obrázek ke hře Mashinky

Nejnovější video ke hře

Náhled videa

Na této stránce najdete přehledně základní informace o hře Mashinky. Přihlášení uživatelé si mohou hru navíc přidat do své herní knihovny a označit, zda hru hrají nebo zda ji dokončili.

To však není vše, co tady pro hru Mashinky najdete. Pokud ji ještě nemáte a chcete si ujasnit, zda je to něco pro vás, mohou vám pomoci v rozhodování obrázky ke hře, videa ke hře a především taky hodnocení a recenze Mashinky. Pokud si nejste jistí, zda se vám podaří tuto hru spustit, podívejte se na hardwarové nároky a systémové požadavky hry.

Jestli už titul Mashinky máte, možná se vám budou hodit tipy a návody pro hraní. A pokud byste byli už úplně v úzkých, můžete si pomoct podvůdkem v podobě cheatů. A nebo možná bude stačit, když se hru naučíte perfektně ovládat, v tom vám pomůže sekce klávesové zkratky a ovládání.

Možná jste sem přišli něco stáhnout? Pak se vám budou hodit downloady pro hru Mashinky.

Čím dál častější jsou vydávaná rozšíření, datadisky, DLC a dodatky, které rozšiřují původní hru.

Nebo snad chcete vědět každičký detail o hře Mashinky? V tom případě se podívejte do rubriky zajímavosti, kam se dostanou informace ze zákulisí i věci, kterých si třeba ve hře na první pohled vůbec nevšimnete.

V každém případě si tuhle herní stránku o Mashinky vychutnejte! A když budete chtít, nezapomeňte, že můžete jako přihlášení uživatelé sami přidat své poznatky, komentáře, obrázky, videa nebo cokoliv jiného z toho, co tady najdete.