Hra Kingdom Come: Deliverance (pro Windows)

Je potřeba se přihlásit

Pro používání pokročilých funkcí je potřeba se přihlásit.

Pokud ještě nemáte účet, můžete se registrovat.

O hře Kingdom Come: Deliverance

Hodnocení hry
Datum vydání

Prohlížíte si herní profil Kingdom Come: Deliverance pro platformu Windows.

Pokud tady zatím chybí, můžete vytvořit profil hry i pro další platformy.

Popis hry

Kingdom Come: Deliverance je české středověké RPG bez kouzel odehrávající se v Českém království v roce 1403. Děj sleduje vpád armády Zikmunda, bratra krále Václava IV., z pohledu vesnického kovářského synka Jindřicha.

Věková doporučení pro hru

Věkové doporučení PEGI 18

PEGI 18

Věkové doporučení ESRB M

ESRB M

Podívejte se na detaily věkových doporučení nebo přidejte další.

Podrobný popis hry Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance je české středověké RPG bez kouzel odehrávající se v Českém království v roce 1403. Děj sleduje vpád armády Zikmunda, bratra krále Václava IV., z pohledu vesnického kovářského synka Jindřicha.


Přidal Honza 26. 8. 2019 19:01 Hodnocení: +2

Můžete popis upravit.

Více se také můžete dozvědět z recenzí a hodnocení hry.

Statistiky hry na MilujemeHry.cz
Statistika ke hřeHráčů
Vlastní8
Přeje si0
Někdy hrálo0
Právě hraje7
Chce vyzkoušet1
Dokončilo2

Nejnovější obrázek ke hře

Obrázek ke hře Kingdom Come: Deliverance

Nejnovější video ke hře

Náhled videa

Na této stránce najdete přehledně základní informace o hře Kingdom Come: Deliverance. Přihlášení uživatelé si mohou hru navíc přidat do své herní knihovny a označit, zda hru hrají nebo zda ji dokončili.

To však není vše, co tady pro hru Kingdom Come: Deliverance najdete. Pokud ji ještě nemáte a chcete si ujasnit, zda je to něco pro vás, mohou vám pomoci v rozhodování obrázky ke hře, videa ke hře a především taky hodnocení a recenze Kingdom Come: Deliverance. Pokud si nejste jistí, zda se vám podaří tuto hru spustit, podívejte se na hardwarové nároky a systémové požadavky hry.

Jestli už titul Kingdom Come: Deliverance máte, možná se vám budou hodit tipy a návody pro hraní. A pokud byste byli už úplně v úzkých, můžete si pomoct podvůdkem v podobě cheatů. A nebo možná bude stačit, když se hru naučíte perfektně ovládat, v tom vám pomůže sekce klávesové zkratky a ovládání.

Možná jste sem přišli něco stáhnout? Pak se vám budou hodit downloady pro hru Kingdom Come: Deliverance.

Čím dál častější jsou vydávaná rozšíření, datadisky, DLC a dodatky, které rozšiřují původní hru.

Nebo snad chcete vědět každičký detail o hře Kingdom Come: Deliverance? V tom případě se podívejte do rubriky zajímavosti, kam se dostanou informace ze zákulisí i věci, kterých si třeba ve hře na první pohled vůbec nevšimnete.

V každém případě si tuhle herní stránku o Kingdom Come: Deliverance vychutnejte! A když budete chtít, nezapomeňte, že můžete jako přihlášení uživatelé sami přidat své poznatky, komentáře, obrázky, videa nebo cokoliv jiného z toho, co tady najdete.