Hra Kingdom Come: Deliverance (pro Windows)

Je potřeba se přihlásit

Pro používání pokročilých funkcí je potřeba se přihlásit.

Pokud ještě nemáte účet, můžete se registrovat.

O hře Kingdom Come: Deliverance

Hodnocení hry
Datum vydání

Prohlížíte si herní profil Kingdom Come: Deliverance pro platformu Windows.

Pokud tady zatím chybí, můžete vytvořit profil hry i pro další platformy.

Popis hry

Kingdom Come: Deliverance je české středověké RPG bez kouzel odehrávající se v Českém království v roce 1403. Děj sleduje vpád armády Zikmunda, bratra krále Václava IV., z pohledu vesnického kovářského synka Jindřicha. Hra vás zavede do kůže…

Věková doporučení pro hru

Věkové doporučení PEGI 18

PEGI 18

Věkové doporučení ESRB M

ESRB M

Podívejte se na detaily věkových doporučení nebo přidejte další.

Podrobný popis hry Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance je české středověké RPG bez kouzel odehrávající se v Českém království v roce 1403. Děj sleduje vpád armády Zikmunda, bratra krále Václava IV., z pohledu vesnického kovářského synka Jindřicha.

Hra vás zavede do kůže prostého vesničana jménem Henry, česky Jindřich, který se ocitne v uprostřed politického chaosu, násilí a válečných konfliktů. Je na vás, abyste mu pomohli stát se hrdinou, který přemůže všechny překážky!

Přesná historická rekonstrukce středověkého českého království je neuvěřitelně úchvatná. Od malebných vesnic až po mohutné hrady vás hra přenese do autentického prostředí, které vypadá jako vytržené z historického obrazu.

Jako hráč budete mít možnost ovlivnit příběh svými vlastními rozhodnutími. Můžete si vybrat, zda se stanete hrdinou, lupičem nebo možná něčím uprostřed. Rozhodnutí, která učiníte, budou mít dopad na vývoj příběhu a postav.

Bojový systém v Kingdom Come: Deliverance je neuvěřitelně realistický. Budete se muset naučit používat meče, štíty a jiné zbraně s precizností a taktikou. Ovšem, připravte se na to, že na začátku to možná nebude tak jednoduché!

Hra nabízí také širokou škálu dovedností a povolání, které váš charakter může rozvíjet. Můžete se stát zručným lukostřelcem, alchymistou, šermířem a mnohem více. Možnosti jsou nekonečné!

Vedle hlavního příběhu si můžete také užít bohatý svět plný vedlejších úkolů a aktivit. Můžete se zapojit do turnajů, řešit záhady, plnit úkoly pro místní obyvatele a objevovat tajemné lokace.

Grafická stránka hry je nádherná. Od detailně zpracovaných kostýmů a zbraní až po okouzlující krajiny, všechno vypadá tak reálně, že si budete připadat jako skutečný středověký hrdina.

Kingdom Come: Deliverance je také plné humoru a zajímavých postav. Narazíte na excentrické kupce, kruté šlechtice a dokonce i zloděje se zlatým srdcem. Bude vás bavit poznávat všechny tyto osobnosti!

Tato hra je jako otevřený knižní román, který vás vtáhne do svého příběhu a nedovolí vám odejít. Kingdom Come: Deliverance je nejen přesná historická rekonstrukce, ale také úžasný zážitek, který si zamilují milovníci středověku a RPG her.


Přidal 0ouik1 27. 5. 2023 14:39 Hodnocení: +3

Můžete popis upravit nebo si zobrazit všechny popisy, které sem hráči vložili.

Více se také můžete dozvědět z recenzí a hodnocení hry.

Statistiky hry na MilujemeHry.cz
Statistika ke hřeHráčů
Vlastní10
Přeje si0
Někdy hrálo0
Právě hraje8
Chce vyzkoušet1
Dokončilo2

Nejnovější obrázek ke hře

Obrázek ke hře Kingdom Come: Deliverance

Nejnovější video ke hře

Náhled videa

Na této stránce najdete přehledně základní informace o hře Kingdom Come: Deliverance. Přihlášení uživatelé si mohou hru navíc přidat do své herní knihovny a označit, zda hru hrají nebo zda ji dokončili.

To však není vše, co tady pro hru Kingdom Come: Deliverance najdete. Pokud ji ještě nemáte a chcete si ujasnit, zda je to něco pro vás, mohou vám pomoci v rozhodování obrázky ke hře, videa ke hře a především taky hodnocení a recenze Kingdom Come: Deliverance. Pokud si nejste jistí, zda se vám podaří tuto hru spustit, podívejte se na hardwarové nároky a systémové požadavky hry.

Jestli už titul Kingdom Come: Deliverance máte, možná se vám budou hodit tipy a návody pro hraní. A pokud byste byli už úplně v úzkých, můžete si pomoct podvůdkem v podobě cheatů. A nebo možná bude stačit, když se hru naučíte perfektně ovládat, v tom vám pomůže sekce klávesové zkratky a ovládání.

Možná jste sem přišli něco stáhnout? Pak se vám budou hodit downloady pro hru Kingdom Come: Deliverance.

Čím dál častější jsou vydávaná rozšíření, datadisky, DLC a dodatky, které rozšiřují původní hru.

Nebo snad chcete vědět každičký detail o hře Kingdom Come: Deliverance? V tom případě se podívejte do rubriky zajímavosti, kam se dostanou informace ze zákulisí i věci, kterých si třeba ve hře na první pohled vůbec nevšimnete.

V každém případě si tuhle herní stránku o Kingdom Come: Deliverance vychutnejte! A když budete chtít, nezapomeňte, že můžete jako přihlášení uživatelé sami přidat své poznatky, komentáře, obrázky, videa nebo cokoliv jiného z toho, co tady najdete.