Hra Kingdom Come: Deliverance (pro Windows)

Je potřeba se přihlásit

Pro používání pokročilých funkcí je potřeba se přihlásit.

Pokud ještě nemáte účet, můžete se registrovat.

O hře Kingdom Come: Deliverance

Hodnocení hry

 95 %  (průměr z 1 hodnocení)

Všechny recenze a hodnocení…

Prohlížíte si herní profil Kingdom Come: Deliverance pro platformu Windows.

Pokud tady zatím chybí, můžete vytvořit profil hry i pro další platformy.

Popis hry

Kingdom Come: Deliverance je české středověké RPG bez kouzel odehrávající se v Českém království v roce 1403. Děj sleduje vpád armády Zikmunda, bratra krále Václava IV., z pohledu vesnického kovářského synka Jindřicha.

Datum vydání

13. únor 2018

Přidat další datum vydání

Věková doporučení pro hru

PEGI 18

ESRB M

Podívejte se na detaily věkových doporučení nebo přidejte další.

Statistiky hry na MilujemeHry.cz
Statistika ke hřeHráčů
Vlastní3
Přeje si0
Někdy hrálo0
Právě hraje3
Chce vyzkoušet0
Dokončilo1

Podrobný popis hry

Kingdom Come: Deliverance je české středověké RPG bez kouzel odehrávající se v Českém království v roce 1403. Děj sleduje vpád armády Zikmunda, bratra krále Václava IV., z pohledu vesnického kovářského synka Jindřicha.

Honza 26. 8. 2019 19:01 Hodnocení: +2

Můžete popis upravit.


Na této stránce najdete přehledně základní informace o hře Kingdom Come: Deliverance. Přihlášení uživatelé si mohou hru navíc přidat do své herní knihovny a označit, zda hru hrají nebo zda ji dokončili.

To však není vše, co tady pro hru Kingdom Come: Deliverance najdete. Pokud ji ještě nemáte a chcete si ujasnit, zda je to něco pro vás, mohou vám pomoci v rozhodování obrázky ke hře, videa ke hře a především taky hodnocení a recenze Kingdom Come: Deliverance. Pokud si nejste jistí, zda se vám podaří tuto hru spustit, podívejte se na hardwarové nároky a systémové požadavky hry.

Jestli už titul Kingdom Come: Deliverance máte, možná se vám budou hodit tipy a návody pro hraní. A pokud byste byli už úplně v úzkých, můžete si pomoct podvůdkem v podobě cheatů. A nebo možná bude stačit, když se hru naučíte perfektně ovládat, v tom vám pomůže sekce klávesové zkratky a ovládání.

Možná jste sem přišli něco stáhnout? Pak se vám budou hodit downloady pro hru Kingdom Come: Deliverance.

Čím dál častější jsou vydávaná rozšíření, datadisky, DLC a dodatky, které rozšiřují původní hru.

Nebo snad chcete vědět každičký detail o hře Kingdom Come: Deliverance? V tom případě se podívejte do rubriky zajímavosti, kam se dostanou informace ze zákulisí i věci, kterých si třeba ve hře na první pohled vůbec nevšimnete.

V každém případě si tuhle herní stránku o Kingdom Come: Deliverance vychutnejte! A když budete chtít, nezapomeňte, že můžete jako přihlášení uživatelé sami přidat své poznatky, komentáře, obrázky, videa nebo cokoliv jiného z toho, co tady najdete.