Hearthstone: The Boomsday Project Datum vydání

Pro hru známe tato vydání:

Zatím pro tuto hru bohužel neznáme žádná data vydání.

Na této stránce najdete datum vydání hry Hearthstone: The Boomsday Project. Některé hry jsou vydávány v různých částech světa v různou dobu, což souvisí například s obchodní politikou vydavatele, s lokalizací hry (překlad, dabing apod.) nebo třeba s termíny státních svátků v různých zemích.

Některé hry jsou vydávány ve stejné nebo jen velmi mírně odlišné podobě (takže většina lidí ani nepozná rozdíl) pod stejným názvem vícekrát. V takovém případě u hry najdete více regulérních dat vydání i pro stejné lokality.

Trendem poslední doby je vydávání her v takzvaném předběžném přístupu (early access). Předběžný přístup je vývojáři používán k vydávání hratelné verze hry ještě před oficiálním vydáním. Obvykle jde o alfa či beta verzi hry, která ještě neobsahuje všechny prvky a funkce, ani nejsou dokonale vyladěné herní mechaniky, hra je však pro hraní již plně funkční. Hráči si ji tak mohou zahrát dříve a vývojáři mohou získat zpětnou vazbu, kterou pak mohou ještě před vydáním hry zapracovat. Pokud je v případě Hearthstone: The Boomsday Project známý termín vydání hry v předběžném přístupu, neváhejte jej sem přidat.