Hra Hearthstone: Madness at the Darkmoon Faire (pro Windows)

Je potřeba se přihlásit

Pro používání pokročilých funkcí je potřeba se přihlásit.

Pokud ještě nemáte účet, můžete se registrovat.

O hře Hearthstone: Madness at the Darkmoon Faire

Hodnocení hry
Datum vydání

Prohlížíte si herní profil Hearthstone: Madness at the Darkmoon Faire pro platformu Windows.

Pokud tady zatím chybí, můžete vytvořit profil hry i pro další platformy.

Popis hry

Madness at the Darkmoon Faire je bláznivé rozšířené karetní hry Hearthstone, které se točí kolem Darkmoonu, poutě, která má mnoho podivných tajemství. Rozšíření přináší mnoho nových karet se silnými efekty, které se točí kolem tematiky Darkmoonu a…

Věková doporučení pro hru

Věkové doporučení ESRB T

ESRB T

Věkové doporučení PEGI 7

PEGI 7

Podívejte se na detaily věkových doporučení nebo přidejte další.

Podrobný popis hry Hearthstone: Madness at the Darkmoon Faire

Madness at the Darkmoon Faire je bláznivé rozšířené karetní hry Hearthstone, které se točí kolem Darkmoonu, poutě, která má mnoho podivných tajemství. Rozšíření přináší mnoho nových karet se silnými efekty, které se točí kolem tematiky Darkmoonu a tedy i Starých bohů (Old Gods).

Rozšíření přináší nejen nové karty a efekty, ale zásadně i předělává věci okolo. Zcela se mění systém questů a odměn za ně, nově je možné sbírat achievementy, do hry přibyla funkcionalita duelů. Nová herní deska je samozřejmostí.

Jde o jedno z nejvíce převratných dosud vydaných rozšíření. Někteří hráči si možná díky těmto změnám Hearthstone ještě více oblíbí, někteří jej možná budou chtít zavrhnout. Každopádně rozšíření přináší čerstvý vítr do hry.


Přidal Honza 13. 11. 2020 19:31 Hodnocení: +2

Můžete popis upravit.

Více se také můžete dozvědět z recenzí a hodnocení hry.

Statistiky hry na MilujemeHry.cz
Statistika ke hřeHráčů
Vlastní1
Přeje si0
Někdy hrálo1
Právě hraje0
Chce vyzkoušet0
Dokončilo0

Nejnovější obrázek ke hře

Obrázek ke hře Hearthstone: Madness at the Darkmoon Faire

Nejnovější video ke hře

Náhled videa

Na této stránce najdete přehledně základní informace o hře Hearthstone: Madness at the Darkmoon Faire. Přihlášení uživatelé si mohou hru navíc přidat do své herní knihovny a označit, zda hru hrají nebo zda ji dokončili.

To však není vše, co tady pro hru Hearthstone: Madness at the Darkmoon Faire najdete. Pokud ji ještě nemáte a chcete si ujasnit, zda je to něco pro vás, mohou vám pomoci v rozhodování obrázky ke hře, videa ke hře a především taky hodnocení a recenze Hearthstone: Madness at the Darkmoon Faire. Pokud si nejste jistí, zda se vám podaří tuto hru spustit, podívejte se na hardwarové nároky a systémové požadavky hry.

Jestli už titul Hearthstone: Madness at the Darkmoon Faire máte, možná se vám budou hodit tipy a návody pro hraní. A pokud byste byli už úplně v úzkých, můžete si pomoct podvůdkem v podobě cheatů. A nebo možná bude stačit, když se hru naučíte perfektně ovládat, v tom vám pomůže sekce klávesové zkratky a ovládání.

Možná jste sem přišli něco stáhnout? Pak se vám budou hodit downloady pro hru Hearthstone: Madness at the Darkmoon Faire.

Čím dál častější jsou vydávaná rozšíření, datadisky, DLC a dodatky, které rozšiřují původní hru.

Nebo snad chcete vědět každičký detail o hře Hearthstone: Madness at the Darkmoon Faire? V tom případě se podívejte do rubriky zajímavosti, kam se dostanou informace ze zákulisí i věci, kterých si třeba ve hře na první pohled vůbec nevšimnete.

V každém případě si tuhle herní stránku o Hearthstone: Madness at the Darkmoon Faire vychutnejte! A když budete chtít, nezapomeňte, že můžete jako přihlášení uživatelé sami přidat své poznatky, komentáře, obrázky, videa nebo cokoliv jiného z toho, co tady najdete.