Hra Hearthstone: Ashes of Outland (pro Windows)

Je potřeba se přihlásit

Pro používání pokročilých funkcí je potřeba se přihlásit.

Pokud ještě nemáte účet, můžete se registrovat.

O hře Hearthstone: Ashes of Outland

Hodnocení hry
0 %
 zatím žádné hodnocení…

Všechny recenze a hodnocení…

Datum vydání

Prohlížíte si herní profil Hearthstone: Ashes of Outland pro platformu Windows.

Pokud tady zatím chybí, můžete vytvořit profil hry i pro další platformy.

Popis hry

Ashes of Outland je rozšíření pro karetní hru Hearthstone, které do hry přidává desátou herní třídu - demon huntera. Mimo to přidává prolog, ve kterém hráč zažije přerod Illidana z mága na lovce démonů. Dále hra upravuje některé mechaniky jako…

Věková doporučení pro hru

Školáci 7+

Podívejte se na detaily věkových doporučení nebo přidejte další.

Podrobný popis hry

Ashes of Outland je rozšíření pro karetní hru Hearthstone, které do hry přidává desátou herní třídu - demon huntera. Mimo to přidává prolog, ve kterém hráč zažije přerod Illidana z mága na lovce démonů. Dále hra upravuje některé mechaniky jako například systém žebříčku. A samozřejmým standardem je přidání množství nových karet.


Přidal Honza 8. 4. 2020 18:00 Hodnocení: +2

Můžete popis upravit.

Statistiky hry na MilujemeHry.cz
Statistika ke hřeHráčů
Vlastní1
Přeje si0
Někdy hrálo0
Právě hraje1
Chce vyzkoušet0
Dokončilo0

Na této stránce najdete přehledně základní informace o hře Hearthstone: Ashes of Outland. Přihlášení uživatelé si mohou hru navíc přidat do své herní knihovny a označit, zda hru hrají nebo zda ji dokončili.

To však není vše, co tady pro hru Hearthstone: Ashes of Outland najdete. Pokud ji ještě nemáte a chcete si ujasnit, zda je to něco pro vás, mohou vám pomoci v rozhodování obrázky ke hře, videa ke hře a především taky hodnocení a recenze Hearthstone: Ashes of Outland. Pokud si nejste jistí, zda se vám podaří tuto hru spustit, podívejte se na hardwarové nároky a systémové požadavky hry.

Jestli už titul Hearthstone: Ashes of Outland máte, možná se vám budou hodit tipy a návody pro hraní. A pokud byste byli už úplně v úzkých, můžete si pomoct podvůdkem v podobě cheatů. A nebo možná bude stačit, když se hru naučíte perfektně ovládat, v tom vám pomůže sekce klávesové zkratky a ovládání.

Možná jste sem přišli něco stáhnout? Pak se vám budou hodit downloady pro hru Hearthstone: Ashes of Outland.

Čím dál častější jsou vydávaná rozšíření, datadisky, DLC a dodatky, které rozšiřují původní hru.

Nebo snad chcete vědět každičký detail o hře Hearthstone: Ashes of Outland? V tom případě se podívejte do rubriky zajímavosti, kam se dostanou informace ze zákulisí i věci, kterých si třeba ve hře na první pohled vůbec nevšimnete.

V každém případě si tuhle herní stránku o Hearthstone: Ashes of Outland vychutnejte! A když budete chtít, nezapomeňte, že můžete jako přihlášení uživatelé sami přidat své poznatky, komentáře, obrázky, videa nebo cokoliv jiného z toho, co tady najdete.