Hra Hearthstone (pro Windows)

Je potřeba se přihlásit

Pro používání pokročilých funkcí je potřeba se přihlásit.

Pokud ještě nemáte účet, můžete se registrovat.

O hře Hearthstone

Hodnocení hry
Datum vydání

Prohlížíte si herní profil Hearthstone pro platformu Windows.

Pokud tady zatím chybí, můžete vytvořit profil hry i pro další platformy.

Popis hry

Kdo by neznal kartičky inspirované světem Warcraft. Hearthstone (dříve s podtitulem Heroes of Warcraft) je karetní hra, ve které můžete své síly měřit se svými přáteli, náhodnými internetovými soupeři nebo umělou inteligencí v některé z kampaní pro…

Věková doporučení pro hru

Věkové doporučení Školáci 7+

Školáci 7+

Věkové doporučení ESRB T

ESRB T

Věkové doporučení PEGI 7

PEGI 7

Podívejte se na detaily věkových doporučení nebo přidejte další.

Podrobný popis hry Hearthstone

Kdo by neznal kartičky inspirované světem Warcraft. Hearthstone (dříve s podtitulem Heroes of Warcraft) je karetní hra, ve které můžete své síly měřit se svými přáteli, náhodnými internetovými soupeři nebo umělou inteligencí v některé z kampaní pro jednoho hráče.

Do začátku dostanete sbírku několik povolání reprezentovaných herními hrdiny, sbírku základních karet a několik rad a tipů, jak hru hrát. Během chvíle budete přesně vědět, co máte dělat, a můžete se pustit do hraní s živými soupeři.

Hra probíhá tak, že dostanete do ruky příděl náhodných karet z vašeho balíčku (který jich obsahuje celkem 30, žádnou více než dvakrát), naproti herní desky soupeře s jeho balíčkem, no a pak už je to na vás. Střídáte se po jednotlivých kolech, ve kterých může hrát karty, ale vždy jen do limitu daného množstvím many. V prvním kole máte jednu, ve druhém dvě, ve třetím tři a tak dále až do desátého, od kterého máte k dispozici maximálních 10 bodů many, za které vynášíte karty různé ceny. V každém kole se vám spotřebovaná mana doplňuje, takže se snažíte hrát tak, abyste ji efektivně využili a zahráli silné karty a soupeře v souboji přechytračili. Kdo dostane ze základních 30 životních bodů soupeře na nulu jako první, vítězí.

Karty jsou různých typů. Jednak představují poskoky, které vykládáte na desku a každé kolo s nimi můžete provádět povolené akce (obvykle jeden útok, ale jsou výjimky). A dále kouzla, která vyvolají určitý efekt při jejich zahrání. Je důležité připravit si balíček karet před hrou tak, aby v něm byla co nejlepší kombinace karet, se kterou porazíte co nejvíce soupeřů snažících se o totéž. Karty navíc obsahují různé efekty, které mohou s děním u herního stolu pořádně zamávat, takže o zajímavé zvraty a vtipné momenty není nouze. I přes vliv náhody si hra získala oblibu v oblasti progamingu a Hearthstone se tak zařadil brzy po svém spuštění mezi čelní představitele esportů.


Přidal Honza 13. 5. 2020 19:51 Hodnocení: +2

Můžete popis upravit.

Statistiky hry na MilujemeHry.cz
Statistika ke hřeHráčů
Vlastní5
Přeje si0
Někdy hrálo1
Právě hraje4
Chce vyzkoušet0
Dokončilo0

Na této stránce najdete přehledně základní informace o hře Hearthstone. Přihlášení uživatelé si mohou hru navíc přidat do své herní knihovny a označit, zda hru hrají nebo zda ji dokončili.

To však není vše, co tady pro hru Hearthstone najdete. Pokud ji ještě nemáte a chcete si ujasnit, zda je to něco pro vás, mohou vám pomoci v rozhodování obrázky ke hře, videa ke hře a především taky hodnocení a recenze Hearthstone. Pokud si nejste jistí, zda se vám podaří tuto hru spustit, podívejte se na hardwarové nároky a systémové požadavky hry.

Jestli už titul Hearthstone máte, možná se vám budou hodit tipy a návody pro hraní. A pokud byste byli už úplně v úzkých, můžete si pomoct podvůdkem v podobě cheatů. A nebo možná bude stačit, když se hru naučíte perfektně ovládat, v tom vám pomůže sekce klávesové zkratky a ovládání.

Možná jste sem přišli něco stáhnout? Pak se vám budou hodit downloady pro hru Hearthstone.

Čím dál častější jsou vydávaná rozšíření, datadisky, DLC a dodatky, které rozšiřují původní hru.

Nebo snad chcete vědět každičký detail o hře Hearthstone? V tom případě se podívejte do rubriky zajímavosti, kam se dostanou informace ze zákulisí i věci, kterých si třeba ve hře na první pohled vůbec nevšimnete.

V každém případě si tuhle herní stránku o Hearthstone vychutnejte! A když budete chtít, nezapomeňte, že můžete jako přihlášení uživatelé sami přidat své poznatky, komentáře, obrázky, videa nebo cokoliv jiného z toho, co tady najdete.