Hra Hearthstone (pro Windows)

Je potřeba se přihlásit

Pro používání pokročilých funkcí je potřeba se přihlásit.

Pokud ještě nemáte účet, můžete se registrovat.

O hře Hearthstone

Hodnocení hry
Datum vydání

Prohlížíte si herní profil Hearthstone pro platformu Windows.

Pokud tady zatím chybí, můžete vytvořit profil hry i pro další platformy.

Popis hry

Kdo by neznal kartičky inspirované světem Warcraft. Hearthstone (dříve s podtitulem Heroes of Warcraft) je karetní hra, ve které můžete své síly měřit se svými přáteli, náhodnými internetovými soupeři nebo umělou inteligencí v některé z kampaní pro…

Věková doporučení pro hru

Věkové doporučení Školáci 7+

Školáci 7+

Věkové doporučení ESRB T

ESRB T

Věkové doporučení PEGI 7

PEGI 7

Podívejte se na detaily věkových doporučení nebo přidejte další.

Podrobný popis hry Hearthstone

Kdo by neznal kartičky inspirované světem Warcraft. Hearthstone (dříve s podtitulem Heroes of Warcraft) je karetní hra, ve které můžete své síly měřit se svými přáteli, náhodnými internetovými soupeři nebo umělou inteligencí v některé z kampaní pro jednoho hráče.

Do začátku dostanete sbírku několik povolání reprezentovaných herními hrdiny, sbírku základních karet a několik rad a tipů, jak hru hrát. Během chvíle budete přesně vědět, co máte dělat, a můžete se pustit do hraní s živými soupeři.

Hra probíhá tak, že dostanete do ruky příděl náhodných karet z vašeho balíčku (který jich obsahuje celkem 30, žádnou více než dvakrát), naproti herní desky soupeře s jeho balíčkem, no a pak už je to na vás. Střídáte se po jednotlivých kolech, ve kterých může hrát karty, ale vždy jen do limitu daného množstvím many. V prvním kole máte jednu, ve druhém dvě, ve třetím tři a tak dále až do desátého, od kterého máte k dispozici maximálních 10 bodů many, za které vynášíte karty různé ceny. V každém kole se vám spotřebovaná mana doplňuje, takže se snažíte hrát tak, abyste ji efektivně využili a zahráli silné karty a soupeře v souboji přechytračili. Kdo dostane ze základních 30 životních bodů soupeře na nulu jako první, vítězí.

Karty jsou různých typů. Jednak představují poskoky, které vykládáte na desku a každé kolo s nimi můžete provádět povolené akce (obvykle jeden útok, ale jsou výjimky). A dále kouzla, která vyvolají určitý efekt při jejich zahrání. Je důležité připravit si balíček karet před hrou tak, aby v něm byla co nejlepší kombinace karet, se kterou porazíte co nejvíce soupeřů snažících se o totéž. Karty navíc obsahují různé efekty, které mohou s děním u herního stolu pořádně zamávat, takže o zajímavé zvraty a vtipné momenty není nouze. I přes vliv náhody si hra získala oblibu v oblasti progamingu a Hearthstone se tak zařadil brzy po svém spuštění mezi čelní představitele esportů.


Přidal Honza 13. 5. 2020 19:51 Hodnocení: +2

Můžete popis upravit.

Více se také můžete dozvědět z recenzí a hodnocení hry.

Statistiky hry na MilujemeHry.cz
Statistika ke hřeHráčů
Vlastní5
Přeje si0
Někdy hrálo2
Právě hraje4
Chce vyzkoušet0
Dokončilo1

Nejnovější obrázek ke hře

Obrázek ke hře Hearthstone

Nejnovější video ke hře

Náhled videa

Na této stránce najdete přehledně základní informace o hře Hearthstone. Přihlášení uživatelé si mohou hru navíc přidat do své herní knihovny a označit, zda hru hrají nebo zda ji dokončili.

To však není vše, co tady pro hru Hearthstone najdete. Pokud ji ještě nemáte a chcete si ujasnit, zda je to něco pro vás, mohou vám pomoci v rozhodování obrázky ke hře, videa ke hře a především taky hodnocení a recenze Hearthstone. Pokud si nejste jistí, zda se vám podaří tuto hru spustit, podívejte se na hardwarové nároky a systémové požadavky hry.

Jestli už titul Hearthstone máte, možná se vám budou hodit tipy a návody pro hraní. A pokud byste byli už úplně v úzkých, můžete si pomoct podvůdkem v podobě cheatů. A nebo možná bude stačit, když se hru naučíte perfektně ovládat, v tom vám pomůže sekce klávesové zkratky a ovládání.

Možná jste sem přišli něco stáhnout? Pak se vám budou hodit downloady pro hru Hearthstone.

Čím dál častější jsou vydávaná rozšíření, datadisky, DLC a dodatky, které rozšiřují původní hru.

Nebo snad chcete vědět každičký detail o hře Hearthstone? V tom případě se podívejte do rubriky zajímavosti, kam se dostanou informace ze zákulisí i věci, kterých si třeba ve hře na první pohled vůbec nevšimnete.

V každém případě si tuhle herní stránku o Hearthstone vychutnejte! A když budete chtít, nezapomeňte, že můžete jako přihlášení uživatelé sami přidat své poznatky, komentáře, obrázky, videa nebo cokoliv jiného z toho, co tady najdete.