Hra Farm Manager 2021 (pro Windows)

Je potřeba se přihlásit

Pro používání pokročilých funkcí je potřeba se přihlásit.

Pokud ještě nemáte účet, můžete se registrovat.

O hře Farm Manager 2021

Hodnocení hry
0 %
 zatím žádné hodnocení…

Všechny recenze a hodnocení…

Datum vydání

Prohlížíte si herní profil Farm Manager 2021 pro platformu Windows.

Pokud tady zatím chybí, můžete vytvořit profil hry i pro další platformy.

Popis hry

Farmářem nanečisto a v čistém prostředí domova. To nás čeká ve hře Farm Manager 2021, kde se budeme starat o zvířata, úrodu na polích, zemědělské stroje i o pohodlí a spokojenost personálu na farmě. Farm Manager 2021 je manažerská strategická hra,…

Věková doporučení pro hru

Věkové doporučení Školáci 7+

Školáci 7+

Podívejte se na detaily věkových doporučení nebo přidejte další.

Podrobný popis hry Farm Manager 2021

Farmářem nanečisto a v čistém prostředí domova. To nás čeká ve hře Farm Manager 2021, kde se budeme starat o zvířata, úrodu na polích, zemědělské stroje i o pohodlí a spokojenost personálu na farmě.

Farm Manager 2021 je manažerská strategická hra, ve které je potřeba spravovat farmu tak, aby prosperovala. Budete proto opravovat a renovovat budovy i kupovat pozemky. Budete sadit na polích množství plodin a snažit se vypěstovat co největší úrodu (pozor na počasí). Pomáhat vám bude spousta zemědělské techniky, kterou můžete nakupovat a, když se pro vás stane nepotřebnou, také prodávat. Pečovat budete o množství různých zvířat, ať už o klasický dobytek, tak i třeba o včely, králíky, slepice nebo alternativně třeba kachny. Stavět budete různé pomocné budovy - logistická centra, garáže, veterinární centru a další.

Jak jistě víte, zemědělství je velmi ovlivněno počasím, a také v této hře to pocítíte. Ve hře se střídají roční období a každé má svá specifika. Na jaře je potřeba osít pole, přes léto o plodiny pěstovat, abyste je mohli na podzim sklidit. V zimě můžete k růstu rostliny přimět jedině ve sklenících. Kromě ročních období na vás čekají i tradiční rozmary počasí jako silné deště, kroupy nebo bouřky - každé vás nějak ovlivní.

Na farmu nebudete samozřejmě sami. Budete najímat jak permanentní pracovníky, tak také brigádníky pro výpomoc v nejpernějším období. Je potřeba je udržovat spokojené, nepřehánět to s přesčasy a spravedlivě je odměňovat. Nespokojení zaměstnanci se totiž mohou sebrat a odejít, což vás bude mrzet nejen lidsky, ale také jako ekonoma, protože do zaměstnanců můžete investovat formou tréninků.

Farm Manager 2021 je komplexní simulátor zemědělce.


Přidal Honza 19. 4. 2021 21:17 Hodnocení: +2

Můžete popis upravit.

Více se také můžete dozvědět z recenzí a hodnocení hry.

Statistiky hry na MilujemeHry.cz
Statistika ke hřeHráčů
Vlastní0
Přeje si0
Někdy hrálo0
Právě hraje0
Chce vyzkoušet1
Dokončilo0

Nejnovější obrázek ke hře

Obrázek ke hře Farm Manager 2021

Na této stránce najdete přehledně základní informace o hře Farm Manager 2021. Přihlášení uživatelé si mohou hru navíc přidat do své herní knihovny a označit, zda hru hrají nebo zda ji dokončili.

To však není vše, co tady pro hru Farm Manager 2021 najdete. Pokud ji ještě nemáte a chcete si ujasnit, zda je to něco pro vás, mohou vám pomoci v rozhodování obrázky ke hře, videa ke hře a především taky hodnocení a recenze Farm Manager 2021. Pokud si nejste jistí, zda se vám podaří tuto hru spustit, podívejte se na hardwarové nároky a systémové požadavky hry.

Jestli už titul Farm Manager 2021 máte, možná se vám budou hodit tipy a návody pro hraní. A pokud byste byli už úplně v úzkých, můžete si pomoct podvůdkem v podobě cheatů. A nebo možná bude stačit, když se hru naučíte perfektně ovládat, v tom vám pomůže sekce klávesové zkratky a ovládání.

Možná jste sem přišli něco stáhnout? Pak se vám budou hodit downloady pro hru Farm Manager 2021.

Čím dál častější jsou vydávaná rozšíření, datadisky, DLC a dodatky, které rozšiřují původní hru.

Nebo snad chcete vědět každičký detail o hře Farm Manager 2021? V tom případě se podívejte do rubriky zajímavosti, kam se dostanou informace ze zákulisí i věci, kterých si třeba ve hře na první pohled vůbec nevšimnete.

V každém případě si tuhle herní stránku o Farm Manager 2021 vychutnejte! A když budete chtít, nezapomeňte, že můžete jako přihlášení uživatelé sami přidat své poznatky, komentáře, obrázky, videa nebo cokoliv jiného z toho, co tady najdete.