Hra Diablo IV (pro Windows)

Je potřeba se přihlásit

Pro používání pokročilých funkcí je potřeba se přihlásit.

Pokud ještě nemáte účet, můžete se registrovat.

O hře Diablo IV

Hodnocení hry

 - %  (průměr z 0 hodnocení)

Všechny recenze a hodnocení…

Prohlížíte si herní profil Diablo IV pro platformu Windows.

Pokud tady zatím chybí, můžete vytvořit profil hry i pro další platformy.

Popis hry

Peklo počtvrté. Diablo IV nabízí hráčům obrovský nový svět k prozkoumání, plný hord nepřátel i silných bossů, kteří nabídnou výzvu k pokoření. K tomu bude hráč potřebovat sbírat lepší a lepší vybavení, tak jak je pro sérii Diablo již typické.…

Datum vydání

Zatím neznáme datum vydání hry.

Přidat datum vydání

Věková doporučení pro hru

Mladiství 15+, předběžné

Podívejte se na detaily věkových doporučení nebo přidejte další.

Statistiky hry na MilujemeHry.cz
Statistika ke hřeHráčů
Vlastní0
Přeje si1
Někdy hrálo0
Právě hraje0
Chce vyzkoušet1
Dokončilo0

Podrobný popis hry

Peklo počtvrté. Diablo IV nabízí hráčům obrovský nový svět k prozkoumání, plný hord nepřátel i silných bossů, kteří nabídnou výzvu k pokoření. K tomu bude hráč potřebovat sbírat lepší a lepší vybavení, tak jak je pro sérii Diablo již typické. Obrovské RPG pro jednoho hráče, které nabídne možnost potkat ostatní hráče i hrát s přáteli a vzdorovat společně násilnému světu, ve kterém se zrodila nová hrozba.

Honza 13. 1. 2020 21:14 Hodnocení: +2

Můžete popis upravit.


Na této stránce najdete přehledně základní informace o hře Diablo IV. Přihlášení uživatelé si mohou hru navíc přidat do své herní knihovny a označit, zda hru hrají nebo zda ji dokončili.

To však není vše, co tady pro hru Diablo IV najdete. Pokud ji ještě nemáte a chcete si ujasnit, zda je to něco pro vás, mohou vám pomoci v rozhodování obrázky ke hře, videa ke hře a především taky hodnocení a recenze Diablo IV. Pokud si nejste jistí, zda se vám podaří tuto hru spustit, podívejte se na hardwarové nároky a systémové požadavky hry.

Jestli už titul Diablo IV máte, možná se vám budou hodit tipy a návody pro hraní. A pokud byste byli už úplně v úzkých, můžete si pomoct podvůdkem v podobě cheatů. A nebo možná bude stačit, když se hru naučíte perfektně ovládat, v tom vám pomůže sekce klávesové zkratky a ovládání.

Možná jste sem přišli něco stáhnout? Pak se vám budou hodit downloady pro hru Diablo IV.

Čím dál častější jsou vydávaná rozšíření, datadisky, DLC a dodatky, které rozšiřují původní hru.

Nebo snad chcete vědět každičký detail o hře Diablo IV? V tom případě se podívejte do rubriky zajímavosti, kam se dostanou informace ze zákulisí i věci, kterých si třeba ve hře na první pohled vůbec nevšimnete.

V každém případě si tuhle herní stránku o Diablo IV vychutnejte! A když budete chtít, nezapomeňte, že můžete jako přihlášení uživatelé sami přidat své poznatky, komentáře, obrázky, videa nebo cokoliv jiného z toho, co tady najdete.