Hra Deus Ex: Mankind Divided (pro Windows)

Je potřeba se přihlásit

Pro používání pokročilých funkcí je potřeba se přihlásit.

Pokud ještě nemáte účet, můžete se registrovat.

O hře Deus Ex: Mankind Divided

Hodnocení hry
0 %
 zatím žádné hodnocení…

Všechny recenze a hodnocení…

Datum vydání

Prohlížíte si herní profil Deus Ex: Mankind Divided pro platformu Windows.

Pokud tady zatím chybí, můžete vytvořit profil hry i pro další platformy.

Popis hry

Akční RPG Deus Ex: Mankind Divided se odehrává ve světě, kde jsou lidé rozdělení na dvě skupiny - augmentovaní (upravení, vylepšení) a přírodní (neupravení) lidé. Tento svět se navždy změnil po incidentu, při kterém se hackeři při útoku cíleném na…

Věková doporučení pro hru

Věkové doporučení PEGI 18

PEGI 18

Věkové doporučení ESRB M

ESRB M

Podívejte se na detaily věkových doporučení nebo přidejte další.

Podrobný popis hry Deus Ex: Mankind Divided

Akční RPG Deus Ex: Mankind Divided se odehrává ve světě, kde jsou lidé rozdělení na dvě skupiny - augmentovaní (upravení, vylepšení) a přírodní (neupravení) lidé. Tento svět se navždy změnil po incidentu, při kterém se hackeři při útoku cíleném na augmentované lidi zmocnili těchto lidí a ovládali jejich chování a typicky násilně útočili na neupravenou skupinu obyvatel.
Hra se odehrává v různých lokacích, mezi které je významně zařazena také česká Praha roku 2029.


Přidal Honza 8. 4. 2020 19:07 Hodnocení: +2

Můžete popis upravit.

Statistiky hry na MilujemeHry.cz
Statistika ke hřeHráčů
Vlastní1
Přeje si0
Někdy hrálo0
Právě hraje0
Chce vyzkoušet1
Dokončilo0

Na této stránce najdete přehledně základní informace o hře Deus Ex: Mankind Divided. Přihlášení uživatelé si mohou hru navíc přidat do své herní knihovny a označit, zda hru hrají nebo zda ji dokončili.

To však není vše, co tady pro hru Deus Ex: Mankind Divided najdete. Pokud ji ještě nemáte a chcete si ujasnit, zda je to něco pro vás, mohou vám pomoci v rozhodování obrázky ke hře, videa ke hře a především taky hodnocení a recenze Deus Ex: Mankind Divided. Pokud si nejste jistí, zda se vám podaří tuto hru spustit, podívejte se na hardwarové nároky a systémové požadavky hry.

Jestli už titul Deus Ex: Mankind Divided máte, možná se vám budou hodit tipy a návody pro hraní. A pokud byste byli už úplně v úzkých, můžete si pomoct podvůdkem v podobě cheatů. A nebo možná bude stačit, když se hru naučíte perfektně ovládat, v tom vám pomůže sekce klávesové zkratky a ovládání.

Možná jste sem přišli něco stáhnout? Pak se vám budou hodit downloady pro hru Deus Ex: Mankind Divided.

Čím dál častější jsou vydávaná rozšíření, datadisky, DLC a dodatky, které rozšiřují původní hru.

Nebo snad chcete vědět každičký detail o hře Deus Ex: Mankind Divided? V tom případě se podívejte do rubriky zajímavosti, kam se dostanou informace ze zákulisí i věci, kterých si třeba ve hře na první pohled vůbec nevšimnete.

V každém případě si tuhle herní stránku o Deus Ex: Mankind Divided vychutnejte! A když budete chtít, nezapomeňte, že můžete jako přihlášení uživatelé sami přidat své poznatky, komentáře, obrázky, videa nebo cokoliv jiného z toho, co tady najdete.