Hra Deus Ex: Mankind Divided (pro Windows)

Je potřeba se přihlásit

Pro používání pokročilých funkcí je potřeba se přihlásit.

Pokud ještě nemáte účet, můžete se registrovat.

O hře Deus Ex: Mankind Divided

Hodnocení hry
0 %
 zatím žádné hodnocení…

Všechny recenze a hodnocení…

Datum vydání

Prohlížíte si herní profil Deus Ex: Mankind Divided pro platformu Windows.

Pokud tady zatím chybí, můžete vytvořit profil hry i pro další platformy.

Popis hry

Akční RPG Deus Ex: Mankind Divided se odehrává ve světě, kde jsou lidé rozdělení na dvě skupiny - augmentovaní (upravení, vylepšení) a přírodní (neupravení) lidé. Tento svět se navždy změnil po incidentu, při kterém se hackeři při útoku cíleném na…

Věková doporučení pro hru

PEGI 18

ESRB M

Podívejte se na detaily věkových doporučení nebo přidejte další.

Podrobný popis hry

Akční RPG Deus Ex: Mankind Divided se odehrává ve světě, kde jsou lidé rozdělení na dvě skupiny - augmentovaní (upravení, vylepšení) a přírodní (neupravení) lidé. Tento svět se navždy změnil po incidentu, při kterém se hackeři při útoku cíleném na augmentované lidi zmocnili těchto lidí a ovládali jejich chování a typicky násilně útočili na neupravenou skupinu obyvatel.
Hra se odehrává v různých lokacích, mezi které je významně zařazena také česká Praha roku 2029.


Přidal Honza 8. 4. 2020 19:07 Hodnocení: +2

Můžete popis upravit.

Statistiky hry na MilujemeHry.cz
Statistika ke hřeHráčů
Vlastní1
Přeje si0
Někdy hrálo0
Právě hraje0
Chce vyzkoušet1
Dokončilo0

Na této stránce najdete přehledně základní informace o hře Deus Ex: Mankind Divided. Přihlášení uživatelé si mohou hru navíc přidat do své herní knihovny a označit, zda hru hrají nebo zda ji dokončili.

To však není vše, co tady pro hru Deus Ex: Mankind Divided najdete. Pokud ji ještě nemáte a chcete si ujasnit, zda je to něco pro vás, mohou vám pomoci v rozhodování obrázky ke hře, videa ke hře a především taky hodnocení a recenze Deus Ex: Mankind Divided. Pokud si nejste jistí, zda se vám podaří tuto hru spustit, podívejte se na hardwarové nároky a systémové požadavky hry.

Jestli už titul Deus Ex: Mankind Divided máte, možná se vám budou hodit tipy a návody pro hraní. A pokud byste byli už úplně v úzkých, můžete si pomoct podvůdkem v podobě cheatů. A nebo možná bude stačit, když se hru naučíte perfektně ovládat, v tom vám pomůže sekce klávesové zkratky a ovládání.

Možná jste sem přišli něco stáhnout? Pak se vám budou hodit downloady pro hru Deus Ex: Mankind Divided.

Čím dál častější jsou vydávaná rozšíření, datadisky, DLC a dodatky, které rozšiřují původní hru.

Nebo snad chcete vědět každičký detail o hře Deus Ex: Mankind Divided? V tom případě se podívejte do rubriky zajímavosti, kam se dostanou informace ze zákulisí i věci, kterých si třeba ve hře na první pohled vůbec nevšimnete.

V každém případě si tuhle herní stránku o Deus Ex: Mankind Divided vychutnejte! A když budete chtít, nezapomeňte, že můžete jako přihlášení uživatelé sami přidat své poznatky, komentáře, obrázky, videa nebo cokoliv jiného z toho, co tady najdete.