Hra Cyberpunk 2077 (pro Windows)

Je potřeba se přihlásit

Pro používání pokročilých funkcí je potřeba se přihlásit.

Pokud ještě nemáte účet, můžete se registrovat.

O hře Cyberpunk 2077

Hodnocení hry

 - %  (průměr z 0 hodnocení)

Všechny recenze a hodnocení…

Prohlížíte si herní profil Cyberpunk 2077 pro platformu Windows.

Pokud tady zatím chybí, můžete vytvořit profil hry i pro další platformy.

Popis hry

Cyberpunk 2077 je RPG pro jednoho hráče s otevřeným světem odehrávající se v dystopické budoucnosti. Hráč se ujímá ve městě Night City augmentovaného žoldáka V, na kterém je díky pokročilým augmentacím možné změnit téměř cokoliv, a prožívá s ním…

Datum vydání

1. vydání: 16. duben 2020, zobrazit všechna data vydání.

Přidat další datum vydání

Věková doporučení pro hru

Ke hře zatím neznáme věková doporučení.

Přidat věkové doporučení

Statistiky hry na MilujemeHry.cz
Statistika ke hřeHráčů
Vlastní0
Přeje si1
Někdy hrálo0
Právě hraje0
Chce vyzkoušet1
Dokončilo0

Podrobný popis hry

Cyberpunk 2077 je RPG pro jednoho hráče s otevřeným světem odehrávající se v dystopické budoucnosti. Hráč se ujímá ve městě Night City augmentovaného žoldáka V, na kterém je díky pokročilým augmentacím možné změnit téměř cokoliv, a prožívá s ním nezapomenutelný příběh.

Honza 26. 8. 2019 20:31 Hodnocení: +2

Můžete popis upravit.


Na této stránce najdete přehledně základní informace o hře Cyberpunk 2077. Přihlášení uživatelé si mohou hru navíc přidat do své herní knihovny a označit, zda hru hrají nebo zda ji dokončili.

To však není vše, co tady pro hru Cyberpunk 2077 najdete. Pokud ji ještě nemáte a chcete si ujasnit, zda je to něco pro vás, mohou vám pomoci v rozhodování obrázky ke hře, videa ke hře a především taky hodnocení a recenze Cyberpunk 2077. Pokud si nejste jistí, zda se vám podaří tuto hru spustit, podívejte se na hardwarové nároky a systémové požadavky hry.

Jestli už titul Cyberpunk 2077 máte, možná se vám budou hodit tipy a návody pro hraní. A pokud byste byli už úplně v úzkých, můžete si pomoct podvůdkem v podobě cheatů. A nebo možná bude stačit, když se hru naučíte perfektně ovládat, v tom vám pomůže sekce klávesové zkratky a ovládání.

Možná jste sem přišli něco stáhnout? Pak se vám budou hodit downloady pro hru Cyberpunk 2077.

Čím dál častější jsou vydávaná rozšíření, datadisky, DLC a dodatky, které rozšiřují původní hru.

Nebo snad chcete vědět každičký detail o hře Cyberpunk 2077? V tom případě se podívejte do rubriky zajímavosti, kam se dostanou informace ze zákulisí i věci, kterých si třeba ve hře na první pohled vůbec nevšimnete.

V každém případě si tuhle herní stránku o Cyberpunk 2077 vychutnejte! A když budete chtít, nezapomeňte, že můžete jako přihlášení uživatelé sami přidat své poznatky, komentáře, obrázky, videa nebo cokoliv jiného z toho, co tady najdete.