Hra Constructor Plus (pro Windows)

Je potřeba se přihlásit

Pro používání pokročilých funkcí je potřeba se přihlásit.

Pokud ještě nemáte účet, můžete se registrovat.

O hře Constructor Plus

Hodnocení hry
0 %
 zatím žádné hodnocení…

Všechny recenze a hodnocení…

Datum vydání

Prohlížíte si herní profil Constructor Plus pro platformu Windows.

Pokud tady zatím chybí, můžete vytvořit profil hry i pro další platformy.

Popis hry

Realitním magnátem za každou cenu. V Constructor Plus stavíte obdivuhodné čtvrti a snažíte se zbohatnout více než soupeři. Je jen na vás, zda využijete všechny zákonné, ale i nezákonné prostředky k tomu, abyste dosáhli svých cílů.

Věková doporučení pro hru

Věkové doporučení ESRB T

ESRB T

Věkové doporučení PEGI 16

PEGI 16

Podívejte se na detaily věkových doporučení nebo přidejte další.

Podrobný popis hry Constructor Plus

Realitním magnátem za každou cenu. V Constructor Plus stavíte obdivuhodné čtvrti a snažíte se zbohatnout více než soupeři. Je jen na vás, zda využijete všechny zákonné, ale i nezákonné prostředky k tomu, abyste dosáhli svých cílů.


Přidal Honza 28. 7. 2020 14:59 Hodnocení: +2

Můžete popis upravit.

Statistiky hry na MilujemeHry.cz
Statistika ke hřeHráčů
Vlastní1
Přeje si0
Někdy hrálo1
Právě hraje0
Chce vyzkoušet0
Dokončilo0

Nejnovější obrázek ke hře

Obrázek ke hře Constructor Plus

Na této stránce najdete přehledně základní informace o hře Constructor Plus. Přihlášení uživatelé si mohou hru navíc přidat do své herní knihovny a označit, zda hru hrají nebo zda ji dokončili.

To však není vše, co tady pro hru Constructor Plus najdete. Pokud ji ještě nemáte a chcete si ujasnit, zda je to něco pro vás, mohou vám pomoci v rozhodování obrázky ke hře, videa ke hře a především taky hodnocení a recenze Constructor Plus. Pokud si nejste jistí, zda se vám podaří tuto hru spustit, podívejte se na hardwarové nároky a systémové požadavky hry.

Jestli už titul Constructor Plus máte, možná se vám budou hodit tipy a návody pro hraní. A pokud byste byli už úplně v úzkých, můžete si pomoct podvůdkem v podobě cheatů. A nebo možná bude stačit, když se hru naučíte perfektně ovládat, v tom vám pomůže sekce klávesové zkratky a ovládání.

Možná jste sem přišli něco stáhnout? Pak se vám budou hodit downloady pro hru Constructor Plus.

Čím dál častější jsou vydávaná rozšíření, datadisky, DLC a dodatky, které rozšiřují původní hru.

Nebo snad chcete vědět každičký detail o hře Constructor Plus? V tom případě se podívejte do rubriky zajímavosti, kam se dostanou informace ze zákulisí i věci, kterých si třeba ve hře na první pohled vůbec nevšimnete.

V každém případě si tuhle herní stránku o Constructor Plus vychutnejte! A když budete chtít, nezapomeňte, že můžete jako přihlášení uživatelé sami přidat své poznatky, komentáře, obrázky, videa nebo cokoliv jiného z toho, co tady najdete.