Hra Bulánci (pro Windows)

Je potřeba se přihlásit

Pro používání pokročilých funkcí je potřeba se přihlásit.

Pokud ještě nemáte účet, můžete se registrovat.

O hře Bulánci

Hodnocení hry
Datum vydání

Prohlížíte si herní profil Bulánci pro platformu Windows.

Pokud tady zatím chybí, můžete vytvořit profil hry i pro další platformy.

Popis hry

Bulánci jsou českou freeware klasikou. Hra, která ve své době ovládala školní učebny informatiky je založena především na skvělém multiplayeru, ve kterém se chopíte svého Bulánka (jak se tyto inteligentní polštáře nazývají) a snažíte se zneškodnit…

Věková doporučení pro hru

Věkové doporučení Náctiletí 11+

Náctiletí 11+

Podívejte se na detaily věkových doporučení nebo přidejte další.

Podrobný popis hry Bulánci

Bulánci jsou českou freeware klasikou. Hra, která ve své době ovládala školní učebny informatiky je založena především na skvělém multiplayeru, ve kterém se chopíte svého Bulánka (jak se tyto inteligentní polštáře nazývají) a snažíte se zneškodnit své soupeře pomocí omezené, ale propracované škály zbraní. Zábava je už s obyčejnou pistolí, která má omezený zásobník a je ji tak potřeba nabíjet, pokračuje brokovnicí s velkým rozptylem, samopalem kropícím nepřátele dávkou a nekončí minou, která si počká na neopatrného Bulánka. Hrát můžete v několika naprosto odlišných arénách, které obsahují množství úkrytů a speciálních vychytávek. Do hry si můžete (ale nemusíte) přidat pro doplnění maximálního počtu čtyř hráčů také počítačem ovládané soupeře.

Hra obsahuje také singleplayer, který zabaví, ale rozhodně u něj není tolik zábavy jako u hry více hráčů.

Bulánci si svou zábavnost drží dodnes a stojí za to na ně nezapomenout při žádné LAN párty.


Přidal Honza 14. 5. 2020 21:01 Hodnocení: +2

Můžete popis upravit.

Tvůrci hry

Zatím neznáme tvůrce této hry.

Připojit tvůrce

Statistiky hry na MilujemeHry.cz
Statistika ke hřeHráčů
Vlastní2
Přeje si0
Někdy hrálo1
Právě hraje1
Chce vyzkoušet0
Dokončilo0

Na této stránce najdete přehledně základní informace o hře Bulánci. Přihlášení uživatelé si mohou hru navíc přidat do své herní knihovny a označit, zda hru hrají nebo zda ji dokončili.

To však není vše, co tady pro hru Bulánci najdete. Pokud ji ještě nemáte a chcete si ujasnit, zda je to něco pro vás, mohou vám pomoci v rozhodování obrázky ke hře, videa ke hře a především taky hodnocení a recenze Bulánci. Pokud si nejste jistí, zda se vám podaří tuto hru spustit, podívejte se na hardwarové nároky a systémové požadavky hry.

Jestli už titul Bulánci máte, možná se vám budou hodit tipy a návody pro hraní. A pokud byste byli už úplně v úzkých, můžete si pomoct podvůdkem v podobě cheatů. A nebo možná bude stačit, když se hru naučíte perfektně ovládat, v tom vám pomůže sekce klávesové zkratky a ovládání.

Možná jste sem přišli něco stáhnout? Pak se vám budou hodit downloady pro hru Bulánci.

Čím dál častější jsou vydávaná rozšíření, datadisky, DLC a dodatky, které rozšiřují původní hru.

Nebo snad chcete vědět každičký detail o hře Bulánci? V tom případě se podívejte do rubriky zajímavosti, kam se dostanou informace ze zákulisí i věci, kterých si třeba ve hře na první pohled vůbec nevšimnete.

V každém případě si tuhle herní stránku o Bulánci vychutnejte! A když budete chtít, nezapomeňte, že můžete jako přihlášení uživatelé sami přidat své poznatky, komentáře, obrázky, videa nebo cokoliv jiného z toho, co tady najdete.