Hra Buildings Have Feelings Too! (pro Windows)

Je potřeba se přihlásit

Pro používání pokročilých funkcí je potřeba se přihlásit.

Pokud ještě nemáte účet, můžete se registrovat.

O hře Buildings Have Feelings Too!

Hodnocení hry
Datum vydání

Prohlížíte si herní profil Buildings Have Feelings Too! pro platformu Windows.

Pokud tady zatím chybí, můžete vytvořit profil hry i pro další platformy.

Popis hry

Jaké by to asi bylo, kdyby i budovy měly cítění podobně, jako člověk? V městské budovatelské strategii Buildings Have Feelings Too! se to dozvíte. Ve hře totiž budovy mají lidské vlastnosti - mohou spolu komunikovat, mohou se po městě pohybovat a…

Věková doporučení pro hru

Věkové doporučení PEGI 3

PEGI 3

Podívejte se na detaily věkových doporučení nebo přidejte další.

Podrobný popis hry Buildings Have Feelings Too!

Jaké by to asi bylo, kdyby i budovy měly cítění podobně, jako člověk? V městské budovatelské strategii Buildings Have Feelings Too! se to dozvíte. Ve hře totiž budovy mají lidské vlastnosti - mohou spolu komunikovat, mohou se po městě pohybovat a podobně jako lidé mají své touhy, přání a obavy.

Během rozvoje města tak musíte myslet nejen na to, co je ideální pro celou čtvrť nebo město, ale také na potřeby jednotlivých budov.

Buildings Have Feelings Too! je mix logické a strategické hry, ve které se snažíte v rámci čtvrti budovy poskládat vedle sebe tak, aby byly co nejspokojenější. Toho dosáhnete tím, že budovy budou kolem sebe mít takové stavby, s jejichž charakteristikami jsou kompatibilní, a naopak nebudou mít kolem takové, se kterými se moc nesnesou. Obyčejné restauraci se bude hodit přítomnost zelinářství nebo rybárny a zároveň zákazníků z pokročilých a expertních budov účetních, právníků, ale také třeba všech obyvatel z nájemních bytů. Krejčovství uvítá také určité druhy zákazníků a budovy v sousedství, ale zároveň nesnáší příliš dobře vůně, takže restauraci vedle něj není dobré umisťovat.

Průchod hrou je rozdělen do jednotlivých scénářů, které jsou zobrazeny pomocí jednotlivých čtvrtí města, ve kterém se hra odehrává. Každá čtvrť má svou vlastní stylizaci i unikátní styl a zaměření. Některé tíhnout více k průmyslu, jiné k umění. V každém případě v každé čtvrti budete plnit rozmanitá zadání, která potrápí vaše mozkové závity. Jak jen zajistit rozvoj všech těch budov, aby čtvrť prosperovala?

Kromě toho, že je někdy obtížné vymyslet, jak budovy plně uspokojit, na vás čeká také hardcore mechanika poškozování budov. Pokud je budova nespokojená, začne po chvíli chátrat a může úplně spadnout. Pokud to dopustíte, musíte ji opravit. Stejně tak je potřeba budovy renovovat v případě, že změníte byznys, který v nich funguje. Takže nevhodně osídlenou budovu nemůžete jen tak předělat na jinou zcela bez postihu.

Hra je stylizovaná do veselého grafického zpracování a také dialogy některých budov oplývají vtipem.

Nenechte se však zmást. Nečekejte žádné jednoduché SimCity. Buildings Have Feelings Too! umí být pořádně složitý puzzle, u kterého můžete strávit mnoho hodin naplněných intenzivním přemýšlením.


Přidal Honza 23. 4. 2021 23:23 Hodnocení: +2

Můžete popis upravit nebo si zobrazit všechny popisy, které sem hráči vložili.

Více se také můžete dozvědět z recenzí a hodnocení hry.

Statistiky hry na MilujemeHry.cz
Statistika ke hřeHráčů
Vlastní1
Přeje si0
Někdy hrálo1
Právě hraje0
Chce vyzkoušet0
Dokončilo0

Nejnovější obrázek ke hře

Obrázek ke hře Buildings Have Feelings Too!

Na této stránce najdete přehledně základní informace o hře Buildings Have Feelings Too!. Přihlášení uživatelé si mohou hru navíc přidat do své herní knihovny a označit, zda hru hrají nebo zda ji dokončili.

To však není vše, co tady pro hru Buildings Have Feelings Too! najdete. Pokud ji ještě nemáte a chcete si ujasnit, zda je to něco pro vás, mohou vám pomoci v rozhodování obrázky ke hře, videa ke hře a především taky hodnocení a recenze Buildings Have Feelings Too!. Pokud si nejste jistí, zda se vám podaří tuto hru spustit, podívejte se na hardwarové nároky a systémové požadavky hry.

Jestli už titul Buildings Have Feelings Too! máte, možná se vám budou hodit tipy a návody pro hraní. A pokud byste byli už úplně v úzkých, můžete si pomoct podvůdkem v podobě cheatů. A nebo možná bude stačit, když se hru naučíte perfektně ovládat, v tom vám pomůže sekce klávesové zkratky a ovládání.

Možná jste sem přišli něco stáhnout? Pak se vám budou hodit downloady pro hru Buildings Have Feelings Too!.

Čím dál častější jsou vydávaná rozšíření, datadisky, DLC a dodatky, které rozšiřují původní hru.

Nebo snad chcete vědět každičký detail o hře Buildings Have Feelings Too!? V tom případě se podívejte do rubriky zajímavosti, kam se dostanou informace ze zákulisí i věci, kterých si třeba ve hře na první pohled vůbec nevšimnete.

V každém případě si tuhle herní stránku o Buildings Have Feelings Too! vychutnejte! A když budete chtít, nezapomeňte, že můžete jako přihlášení uživatelé sami přidat své poznatky, komentáře, obrázky, videa nebo cokoliv jiného z toho, co tady najdete.