Hra Builders of Egypt: Prologue (pro Windows)

Je potřeba se přihlásit

Pro používání pokročilých funkcí je potřeba se přihlásit.

Pokud ještě nemáte účet, můžete se registrovat.

O hře Builders of Egypt: Prologue

Hodnocení hry
0 %
 zatím žádné hodnocení…

Všechny recenze a hodnocení…

Datum vydání

Prohlížíte si herní profil Builders of Egypt: Prologue pro platformu Windows.

Pokud tady zatím chybí, můžete vytvořit profil hry i pro další platformy.

Popis hry

Builders of Egypt: Prologue je zdarma dostupná limitovaná verze hry Builders of Egypt, ve které budujete egyptská města, obchodujete, staráte se o jejich rozvoj a splnění vytyčených cílů.

Věková doporučení pro hru

Věkové doporučení Náctiletí 11+, předběžné

Náctiletí 11+, předběžné

Podívejte se na detaily věkových doporučení nebo přidejte další.

Podrobný popis hry Builders of Egypt: Prologue

Builders of Egypt: Prologue je zdarma dostupná limitovaná verze hry Builders of Egypt, ve které budujete egyptská města, obchodujete, staráte se o jejich rozvoj a splnění vytyčených cílů.


Přidal Honza 1. 7. 2020 15:22 Hodnocení: +2

Můžete popis upravit.

Statistiky hry na MilujemeHry.cz
Statistika ke hřeHráčů
Vlastní1
Přeje si0
Někdy hrálo1
Právě hraje0
Chce vyzkoušet0
Dokončilo0

Na této stránce najdete přehledně základní informace o hře Builders of Egypt: Prologue. Přihlášení uživatelé si mohou hru navíc přidat do své herní knihovny a označit, zda hru hrají nebo zda ji dokončili.

To však není vše, co tady pro hru Builders of Egypt: Prologue najdete. Pokud ji ještě nemáte a chcete si ujasnit, zda je to něco pro vás, mohou vám pomoci v rozhodování obrázky ke hře, videa ke hře a především taky hodnocení a recenze Builders of Egypt: Prologue. Pokud si nejste jistí, zda se vám podaří tuto hru spustit, podívejte se na hardwarové nároky a systémové požadavky hry.

Jestli už titul Builders of Egypt: Prologue máte, možná se vám budou hodit tipy a návody pro hraní. A pokud byste byli už úplně v úzkých, můžete si pomoct podvůdkem v podobě cheatů. A nebo možná bude stačit, když se hru naučíte perfektně ovládat, v tom vám pomůže sekce klávesové zkratky a ovládání.

Možná jste sem přišli něco stáhnout? Pak se vám budou hodit downloady pro hru Builders of Egypt: Prologue.

Čím dál častější jsou vydávaná rozšíření, datadisky, DLC a dodatky, které rozšiřují původní hru.

Nebo snad chcete vědět každičký detail o hře Builders of Egypt: Prologue? V tom případě se podívejte do rubriky zajímavosti, kam se dostanou informace ze zákulisí i věci, kterých si třeba ve hře na první pohled vůbec nevšimnete.

V každém případě si tuhle herní stránku o Builders of Egypt: Prologue vychutnejte! A když budete chtít, nezapomeňte, že můžete jako přihlášení uživatelé sami přidat své poznatky, komentáře, obrázky, videa nebo cokoliv jiného z toho, co tady najdete.