Hra Builders of Egypt (pro Windows)

Je potřeba se přihlásit

Pro používání pokročilých funkcí je potřeba se přihlásit.

Pokud ještě nemáte účet, můžete se registrovat.

O hře Builders of Egypt

Hodnocení hry
0 %
 zatím žádné hodnocení…

Všechny recenze a hodnocení…

Datum vydání

Prohlížíte si herní profil Builders of Egypt pro platformu Windows.

Pokud tady zatím chybí, můžete vytvořit profil hry i pro další platformy.

Popis hry

V Builders of Egypt se pustíte do budování egyptské říše ve scénářích, kde v jednotlivých městech a osadách plánujete architekturu, rozdělení čtvrtí, umístění výrobních podniků, staráte se o dostatek materiálu a zboží a v neposlední řadě také o…

Věková doporučení pro hru

Věkové doporučení Náctiletí 11+, předběžné

Náctiletí 11+, předběžné

Podívejte se na detaily věkových doporučení nebo přidejte další.

Podrobný popis hry Builders of Egypt

V Builders of Egypt se pustíte do budování egyptské říše ve scénářích, kde v jednotlivých městech a osadách plánujete architekturu, rozdělení čtvrtí, umístění výrobních podniků, staráte se o dostatek materiálu a zboží a v neposlední řadě také o uspokojení božstev.


Přidal Honza 1. 7. 2020 15:21 Hodnocení: +2

Můžete popis upravit.

Statistiky hry na MilujemeHry.cz
Statistika ke hřeHráčů
Vlastní0
Přeje si1
Někdy hrálo0
Právě hraje0
Chce vyzkoušet1
Dokončilo0

Nejnovější obrázek ke hře

Obrázek ke hře Builders of Egypt

Na této stránce najdete přehledně základní informace o hře Builders of Egypt. Přihlášení uživatelé si mohou hru navíc přidat do své herní knihovny a označit, zda hru hrají nebo zda ji dokončili.

To však není vše, co tady pro hru Builders of Egypt najdete. Pokud ji ještě nemáte a chcete si ujasnit, zda je to něco pro vás, mohou vám pomoci v rozhodování obrázky ke hře, videa ke hře a především taky hodnocení a recenze Builders of Egypt. Pokud si nejste jistí, zda se vám podaří tuto hru spustit, podívejte se na hardwarové nároky a systémové požadavky hry.

Jestli už titul Builders of Egypt máte, možná se vám budou hodit tipy a návody pro hraní. A pokud byste byli už úplně v úzkých, můžete si pomoct podvůdkem v podobě cheatů. A nebo možná bude stačit, když se hru naučíte perfektně ovládat, v tom vám pomůže sekce klávesové zkratky a ovládání.

Možná jste sem přišli něco stáhnout? Pak se vám budou hodit downloady pro hru Builders of Egypt.

Čím dál častější jsou vydávaná rozšíření, datadisky, DLC a dodatky, které rozšiřují původní hru.

Nebo snad chcete vědět každičký detail o hře Builders of Egypt? V tom případě se podívejte do rubriky zajímavosti, kam se dostanou informace ze zákulisí i věci, kterých si třeba ve hře na první pohled vůbec nevšimnete.

V každém případě si tuhle herní stránku o Builders of Egypt vychutnejte! A když budete chtít, nezapomeňte, že můžete jako přihlášení uživatelé sami přidat své poznatky, komentáře, obrázky, videa nebo cokoliv jiného z toho, co tady najdete.