Hra Autonauts (pro Windows)

Je potřeba se přihlásit

Pro používání pokročilých funkcí je potřeba se přihlásit.

Pokud ještě nemáte účet, můžete se registrovat.

O hře Autonauts

Hodnocení hry
Datum vydání

Prohlížíte si herní profil Autonauts pro platformu Windows.

Pokud tady zatím chybí, můžete vytvořit profil hry i pro další platformy.

Popis hry

Autonauts je hra o robotech a automatizaci, s využitím kterých budujete malou kolonii, ve které postupně skoro vše funguje automaticky. Ale správné nastavení automatizace je vaším velkým úkolem. Na začátku jste na vše sami, a tak těžíte ručně…

Věková doporučení pro hru

Věkové doporučení Školáci 7+

Školáci 7+

Podívejte se na detaily věkových doporučení nebo přidejte další.

Podrobný popis hry Autonauts

Autonauts je hra o robotech a automatizaci, s využitím kterých budujete malou kolonii, ve které postupně skoro vše funguje automaticky. Ale správné nastavení automatizace je vaším velkým úkolem.

Na začátku jste na vše sami, a tak těžíte ručně suroviny, abyste si mohli vyrobit dílnu na roboty. V té pak můžete začít s ruční výrobou robotů, které naučíte vykonávat některé základní úkony. A když dáte dohromady více robotů provádějících jednoduchý základní úkon, najednou zjišťujete, že se roboti kompletně postarají o les, těžbu dřeva i plnění skladu na klády. A tak zaměstnáte další roboty, kteří se tentokrát budou starat o přeměnu klád na prkna či tyče.

Takhle pokračujete a najednou vám ve vesničce roboti vyrábí automaticky roboty nové a je jen na vás, jakou novou práci jim přiřadíte. Nedostává se vám dřeva? Pošlete další roboty, aby se o jeho pravidelný přísun starali. Potřebujete zvýšit produkcí kamení? Šup do práce s roboty.

Postupně základnu rozvíjíte a brzy se v ní roboti starají o nové kolonisty. Ti však potřebují uspokojovat své potřeby, a tak je potřeba přiřadit další roboty na neustálou péči o tyto svěřence. Odemykáte si výzkum a další nové herní možnosti, které opět rozšiřují spektrum aktivit.

Brzy máte ze své základny rušné městečko, na které je radost se dívat, a ještě větší radost přináší různé vylepšování. Časem si odemykáte nové lepší roboty a různé možnosti jejich dalšího zlepšování. Díky tomu zvládají složitější aktivity, které jsou potřeba pro další růst.

Pořád je co vymýšlet a tunit. S Autonauty si tak užijete hodiny a hodiny budování a rozvíjení. Přebudujete celou planetu k obrazu svému?


Přidal Honza 18. 1. 2021 21:07 Hodnocení: +2

Můžete popis upravit nebo si zobrazit všechny popisy, které sem hráči vložili.

Statistiky hry na MilujemeHry.cz
Statistika ke hřeHráčů
Vlastní1
Přeje si0
Někdy hrálo0
Právě hraje1
Chce vyzkoušet0
Dokončilo0

Nejnovější obrázek ke hře

Obrázek ke hře Autonauts

Nejnovější video ke hře

Náhled videa

Na této stránce najdete přehledně základní informace o hře Autonauts. Přihlášení uživatelé si mohou hru navíc přidat do své herní knihovny a označit, zda hru hrají nebo zda ji dokončili.

To však není vše, co tady pro hru Autonauts najdete. Pokud ji ještě nemáte a chcete si ujasnit, zda je to něco pro vás, mohou vám pomoci v rozhodování obrázky ke hře, videa ke hře a především taky hodnocení a recenze Autonauts. Pokud si nejste jistí, zda se vám podaří tuto hru spustit, podívejte se na hardwarové nároky a systémové požadavky hry.

Jestli už titul Autonauts máte, možná se vám budou hodit tipy a návody pro hraní. A pokud byste byli už úplně v úzkých, můžete si pomoct podvůdkem v podobě cheatů. A nebo možná bude stačit, když se hru naučíte perfektně ovládat, v tom vám pomůže sekce klávesové zkratky a ovládání.

Možná jste sem přišli něco stáhnout? Pak se vám budou hodit downloady pro hru Autonauts.

Čím dál častější jsou vydávaná rozšíření, datadisky, DLC a dodatky, které rozšiřují původní hru.

Nebo snad chcete vědět každičký detail o hře Autonauts? V tom případě se podívejte do rubriky zajímavosti, kam se dostanou informace ze zákulisí i věci, kterých si třeba ve hře na první pohled vůbec nevšimnete.

V každém případě si tuhle herní stránku o Autonauts vychutnejte! A když budete chtít, nezapomeňte, že můžete jako přihlášení uživatelé sami přidat své poznatky, komentáře, obrázky, videa nebo cokoliv jiného z toho, co tady najdete.