Hra Age of Empires IV (pro Windows)

Je potřeba se přihlásit

Pro používání pokročilých funkcí je potřeba se přihlásit.

Pokud ještě nemáte účet, můžete se registrovat.

O hře Age of Empires IV

Hodnocení hry
0 %
 zatím žádné hodnocení…

Všechny recenze a hodnocení…

Datum vydání

2021 (1. vydání)

Všechna data vydání…

Prohlížíte si herní profil Age of Empires IV pro platformu Windows.

Pokud tady zatím chybí, můžete vytvořit profil hry i pro další platformy.

Popis hry

Age of Empires IV je realtimová budovatelská a válečná strategie navazující na tradici legendární herní série Age of Empires. Hráči se opět ponoří do světa, ve kterém budují svou říši v některé z kampaní, scénářů nebo na náhodné mapě, a to ve hře…

Věková doporučení pro hru

Věkové doporučení ESRB T

ESRB T

Věkové doporučení Náctiletí 11+, předběžné

Náctiletí 11+, předběžné

Podívejte se na detaily věkových doporučení nebo přidejte další.

Podrobný popis hry Age of Empires IV

Age of Empires IV je realtimová budovatelská a válečná strategie navazující na tradici legendární herní série Age of Empires.

Hráči se opět ponoří do světa, ve kterém budují svou říši v některé z kampaní, scénářů nebo na náhodné mapě, a to ve hře pro jednoho hráče nebo v multiplayeru, který koneckonců sérii udržuje v čele žebříčků hranosti již od počátku století.

Opět nás čeká sběr surovin, vylepšování v rámci technologického stromu, budování základen, plánování útoků na nepřátele a dobývání zdrojů a jiných říší. Ultimátního cíle, tedy vítězství, lze přitom dosáhnout různými způsoby.

Klasikou je přítomnost výběru říší, takže si můžete vybrat takovou, která nejlépe vyhovuje vašemu hernímu stylu. Každá má nejen odlišné dostupné technologie, jednotky a budovy, ale také zcela unikátní mechaniky určené pro danou říši. Bonusy jsou rázu startovacího (bonusy do začátku hry) ekonomického (rychlejší sběr surovin apod.), vojenského (potenciál silnějších jednotek) a další. Jejich správné použití je pak ve vyrovnaných hrách klíčem k úspěchu.

Age of Empires IV je toužebně očekávané pokračování, které slibuje klasickou hratelnost v moderním pojetí. Na hráče tedy čeká moderní grafické zpracování, dobře použitelné uživatelské rozhraní a zároveň poctivé herní principy a mechaniky bez násilných mikrotransakcí a podobných současných nešvarů.


Přidal Honza 23. 11. 2020 13:07 Hodnocení: +2

Můžete popis upravit.

Více se také můžete dozvědět z recenzí a hodnocení hry.

Statistiky hry na MilujemeHry.cz
Statistika ke hřeHráčů
Vlastní0
Přeje si1
Někdy hrálo0
Právě hraje0
Chce vyzkoušet1
Dokončilo0

Nejnovější obrázek ke hře

Obrázek ke hře Age of Empires IV

Nejnovější video ke hře

Náhled videa

Na této stránce najdete přehledně základní informace o hře Age of Empires IV. Přihlášení uživatelé si mohou hru navíc přidat do své herní knihovny a označit, zda hru hrají nebo zda ji dokončili.

To však není vše, co tady pro hru Age of Empires IV najdete. Pokud ji ještě nemáte a chcete si ujasnit, zda je to něco pro vás, mohou vám pomoci v rozhodování obrázky ke hře, videa ke hře a především taky hodnocení a recenze Age of Empires IV. Pokud si nejste jistí, zda se vám podaří tuto hru spustit, podívejte se na hardwarové nároky a systémové požadavky hry.

Jestli už titul Age of Empires IV máte, možná se vám budou hodit tipy a návody pro hraní. A pokud byste byli už úplně v úzkých, můžete si pomoct podvůdkem v podobě cheatů. A nebo možná bude stačit, když se hru naučíte perfektně ovládat, v tom vám pomůže sekce klávesové zkratky a ovládání.

Možná jste sem přišli něco stáhnout? Pak se vám budou hodit downloady pro hru Age of Empires IV.

Čím dál častější jsou vydávaná rozšíření, datadisky, DLC a dodatky, které rozšiřují původní hru.

Nebo snad chcete vědět každičký detail o hře Age of Empires IV? V tom případě se podívejte do rubriky zajímavosti, kam se dostanou informace ze zákulisí i věci, kterých si třeba ve hře na první pohled vůbec nevšimnete.

V každém případě si tuhle herní stránku o Age of Empires IV vychutnejte! A když budete chtít, nezapomeňte, že můžete jako přihlášení uživatelé sami přidat své poznatky, komentáře, obrázky, videa nebo cokoliv jiného z toho, co tady najdete.