Hra Age of Empires III: Definitive Edition (pro Windows)

Je potřeba se přihlásit

Pro používání pokročilých funkcí je potřeba se přihlásit.

Pokud ještě nemáte účet, můžete se registrovat.

O hře Age of Empires III: Definitive Edition

Hodnocení hry
0 %
 zatím žádné hodnocení…

Všechny recenze a hodnocení…

Datum vydání

Prohlížíte si herní profil Age of Empires III: Definitive Edition pro platformu Windows.

Pokud tady zatím chybí, můžete vytvořit profil hry i pro další platformy.

Popis hry

Age of Empires III: Definitive Edition je remaster klasického třetího dílu Age of Empires, který navíc zahrnuje i obsah přidaný v rámci DLC a funkcionality úplně nové. Hra je stále tradiční realtimovou strategií s budováním základen, těžbou zdrojů,…

Věková doporučení pro hru

Věkové doporučení ESRB T

ESRB T

Věkové doporučení PEGI 16

PEGI 16

Podívejte se na detaily věkových doporučení nebo přidejte další.

Podrobný popis hry Age of Empires III: Definitive Edition

Age of Empires III: Definitive Edition je remaster klasického třetího dílu Age of Empires, který navíc zahrnuje i obsah přidaný v rámci DLC a funkcionality úplně nové. Hra je stále tradiční realtimovou strategií s budováním základen, těžbou zdrojů, budováním armády a dobýváním nepřátel.

Mezi novinky patří nové národy (Inkové a Švédové) a s tím související nové budovy a jednotky, dále došlo k úpravě kartičkového systému, ale také některých historických souvislostí, přejmenování budov, úpravě vlajek a podobně. Samozřejmostí, jak už vyplývá z toho, že jde o remaster, je zásadně vylepšeno grafické zpracování a zvuk – hudba byla nahrána znovu a zpracování odpovídá současné době.

Opět je možné hrát hru pro jednoho hráče, singleplayer však opět doplňuje také možnost multiplayeru. Počítejte však s tím, že hra více hráčů od vás může vyžadovat, že si spoluhráče sami seženete – systém matchmakingu ve hře je spíš „aby se neřeklo“ a s hledáním soupeřů vám příliš nepomůže.

Celkově je hra jinak podobná svému originálu s tím rozdílem, že její zpracování více odpovídá současnosti, byť jde pořád o klasickou budovatelsko-válečnou strategii, jak si ji pamatujete.


Přidal Honza 13. 3. 2021 10:28 Hodnocení: +2

Můžete popis upravit.

Statistiky hry na MilujemeHry.cz
Statistika ke hřeHráčů
Vlastní0
Přeje si1
Někdy hrálo0
Právě hraje0
Chce vyzkoušet1
Dokončilo0

Nejnovější obrázek ke hře

Obrázek ke hře Age of Empires III: Definitive Edition

Nejnovější video ke hře

Náhled videa

Na této stránce najdete přehledně základní informace o hře Age of Empires III: Definitive Edition. Přihlášení uživatelé si mohou hru navíc přidat do své herní knihovny a označit, zda hru hrají nebo zda ji dokončili.

To však není vše, co tady pro hru Age of Empires III: Definitive Edition najdete. Pokud ji ještě nemáte a chcete si ujasnit, zda je to něco pro vás, mohou vám pomoci v rozhodování obrázky ke hře, videa ke hře a především taky hodnocení a recenze Age of Empires III: Definitive Edition. Pokud si nejste jistí, zda se vám podaří tuto hru spustit, podívejte se na hardwarové nároky a systémové požadavky hry.

Jestli už titul Age of Empires III: Definitive Edition máte, možná se vám budou hodit tipy a návody pro hraní. A pokud byste byli už úplně v úzkých, můžete si pomoct podvůdkem v podobě cheatů. A nebo možná bude stačit, když se hru naučíte perfektně ovládat, v tom vám pomůže sekce klávesové zkratky a ovládání.

Možná jste sem přišli něco stáhnout? Pak se vám budou hodit downloady pro hru Age of Empires III: Definitive Edition.

Čím dál častější jsou vydávaná rozšíření, datadisky, DLC a dodatky, které rozšiřují původní hru.

Nebo snad chcete vědět každičký detail o hře Age of Empires III: Definitive Edition? V tom případě se podívejte do rubriky zajímavosti, kam se dostanou informace ze zákulisí i věci, kterých si třeba ve hře na první pohled vůbec nevšimnete.

V každém případě si tuhle herní stránku o Age of Empires III: Definitive Edition vychutnejte! A když budete chtít, nezapomeňte, že můžete jako přihlášení uživatelé sami přidat své poznatky, komentáře, obrázky, videa nebo cokoliv jiného z toho, co tady najdete.