Hra Age of Empires: Definitive Edition (pro Windows)

Je potřeba se přihlásit

Pro používání pokročilých funkcí je potřeba se přihlásit.

Pokud ještě nemáte účet, můžete se registrovat.

O hře Age of Empires: Definitive Edition

Hodnocení hry

 - %  (průměr z 0 hodnocení)

Všechny recenze a hodnocení…

Prohlížíte si herní profil Age of Empires: Definitive Edition pro platformu Windows.

Pokud tady zatím chybí, můžete vytvořit profil hry i pro další platformy.

Popis hry

Modernizovaná verze legendární realtime strategie Age of Empires, ve které se opět ujmete některého z vybraných národů, který povedete v libovolné kampani, náhodné hře nebo multiplayerovém klání v souboji s ostatními národy na mapě.

Datum vydání

20. únor 2018


Přidat další datum vydání

Věková doporučení pro hru

ESRB T

PEGI 12

Podívejte se na detaily věkových doporučení nebo přidejte další.

Statistiky hry na MilujemeHry.cz
Statistika ke hřeHráčů
Vlastní0
Přeje si1
Někdy hrálo0
Právě hraje0
Chce vyzkoušet1
Dokončilo0

Podrobný popis hry

Modernizovaná verze legendární realtime strategie Age of Empires, ve které se opět ujmete některého z vybraných národů, který povedete v libovolné kampani, náhodné hře nebo multiplayerovém klání v souboji s ostatními národy na mapě.


Přidal Honza 20. 6. 2019 12:22 Hodnocení: +2

Můžete popis upravit.


Na této stránce najdete přehledně základní informace o hře Age of Empires: Definitive Edition. Přihlášení uživatelé si mohou hru navíc přidat do své herní knihovny a označit, zda hru hrají nebo zda ji dokončili.

To však není vše, co tady pro hru Age of Empires: Definitive Edition najdete. Pokud ji ještě nemáte a chcete si ujasnit, zda je to něco pro vás, mohou vám pomoci v rozhodování obrázky ke hře, videa ke hře a především taky hodnocení a recenze Age of Empires: Definitive Edition. Pokud si nejste jistí, zda se vám podaří tuto hru spustit, podívejte se na hardwarové nároky a systémové požadavky hry.

Jestli už titul Age of Empires: Definitive Edition máte, možná se vám budou hodit tipy a návody pro hraní. A pokud byste byli už úplně v úzkých, můžete si pomoct podvůdkem v podobě cheatů. A nebo možná bude stačit, když se hru naučíte perfektně ovládat, v tom vám pomůže sekce klávesové zkratky a ovládání.

Možná jste sem přišli něco stáhnout? Pak se vám budou hodit downloady pro hru Age of Empires: Definitive Edition.

Čím dál častější jsou vydávaná rozšíření, datadisky, DLC a dodatky, které rozšiřují původní hru.

Nebo snad chcete vědět každičký detail o hře Age of Empires: Definitive Edition? V tom případě se podívejte do rubriky zajímavosti, kam se dostanou informace ze zákulisí i věci, kterých si třeba ve hře na první pohled vůbec nevšimnete.

V každém případě si tuhle herní stránku o Age of Empires: Definitive Edition vychutnejte! A když budete chtít, nezapomeňte, že můžete jako přihlášení uživatelé sami přidat své poznatky, komentáře, obrázky, videa nebo cokoliv jiného z toho, co tady najdete.