Hra Fortnite (pro PlayStation 4)

Kde nic, tu nic…

Pro tuto hru zatím chybí obrázky i videa. Můžete nějaké přidat!

Nahrát obrázek Přidat video

Je potřeba se přihlásit

Pro používání pokročilých funkcí je potřeba se přihlásit.

Pokud ještě nemáte účet, můžete se registrovat.

O hře Fortnite

Hodnocení hry
0 %
 zatím žádné hodnocení…

Všechny recenze a hodnocení…

Datum vydání

Zatím neznáme datum vydání hry.

Přidat datum vydání

Prohlížíte si herní profil Fortnite pro platformu PlayStation 4.

Pokud tady zatím chybí, můžete vytvořit profil hry i pro další platformy.

Popis hry

Fortnite je battle royal hra, ve které se po výsadku na ostrově snažíte přežít. Proti však budou ostatní z celkem 100 živých hráčů, kteří jsou na mapě. Musíte tedy získat dobré zbraně, natěžit dostatek surovin, zbudovat si úkryt a být tím posledním,…

Věková doporučení pro hru

Ke hře zatím neznáme věková doporučení.

Přidat věkové doporučení

Podrobný popis hry Fortnite

Fortnite je battle royal hra, ve které se po výsadku na ostrově snažíte přežít. Proti však budou ostatní z celkem 100 živých hráčů, kteří jsou na mapě. Musíte tedy získat dobré zbraně, natěžit dostatek surovin, zbudovat si úkryt a být tím posledním, který přežije na stále se zmenšujícím životním prostoru na mapě. Vaši soupeři vám to však v této multiplayer hře vůbec nedarují a budou se vás během hry pokoušet odstřelit a zlikvidovat. Budete tím, kdo přežije?


Popis převzat z profilu Fortnite na platformě Windows

Přidal Honza 25. 8. 2019 18:53 Hodnocení: +2

Můžete popis upravit.

Více se také můžete dozvědět z recenzí a hodnocení hry.

Tvůrci hry

Zatím neznáme tvůrce této hry.

Připojit tvůrce

Statistiky hry na MilujemeHry.cz
Statistika ke hřeHráčů
Vlastní0
Přeje si0
Někdy hrálo0
Právě hraje0
Chce vyzkoušet0
Dokončilo0

Na této stránce najdete přehledně základní informace o hře Fortnite. Přihlášení uživatelé si mohou hru navíc přidat do své herní knihovny a označit, zda hru hrají nebo zda ji dokončili.

To však není vše, co tady pro hru Fortnite najdete. Pokud ji ještě nemáte a chcete si ujasnit, zda je to něco pro vás, mohou vám pomoci v rozhodování obrázky ke hře, videa ke hře a především taky hodnocení a recenze Fortnite. Pokud si nejste jistí, zda se vám podaří tuto hru spustit, podívejte se na hardwarové nároky a systémové požadavky hry.

Jestli už titul Fortnite máte, možná se vám budou hodit tipy a návody pro hraní. A pokud byste byli už úplně v úzkých, můžete si pomoct podvůdkem v podobě cheatů. A nebo možná bude stačit, když se hru naučíte perfektně ovládat, v tom vám pomůže sekce klávesové zkratky a ovládání.

Možná jste sem přišli něco stáhnout? Pak se vám budou hodit downloady pro hru Fortnite.

Čím dál častější jsou vydávaná rozšíření, datadisky, DLC a dodatky, které rozšiřují původní hru.

Nebo snad chcete vědět každičký detail o hře Fortnite? V tom případě se podívejte do rubriky zajímavosti, kam se dostanou informace ze zákulisí i věci, kterých si třeba ve hře na první pohled vůbec nevšimnete.

V každém případě si tuhle herní stránku o Fortnite vychutnejte! A když budete chtít, nezapomeňte, že můžete jako přihlášení uživatelé sami přidat své poznatky, komentáře, obrázky, videa nebo cokoliv jiného z toho, co tady najdete.