Hra Cities: Skylines (pro PlayStation 4)

Kde nic, tu nic…

Pro tuto hru zatím chybí obrázky i videa. Můžete nějaké přidat!

Nahrát obrázek Přidat video

Je potřeba se přihlásit

Pro používání pokročilých funkcí je potřeba se přihlásit.

Pokud ještě nemáte účet, můžete se registrovat.

O hře Cities: Skylines

Hodnocení hry
0 %
 zatím žádné hodnocení…

Všechny recenze a hodnocení…

Datum vydání

Zatím neznáme datum vydání hry.

Přidat datum vydání

Prohlížíte si herní profil Cities: Skylines pro platformu PlayStation 4.

Pokud tady zatím chybí, můžete vytvořit profil hry i pro další platformy.

Popis hry

Cities Skylines je moderní strategie, kterou nejlépe vystihuje pojem simulátor města. Ve hře se totiž staráte o rozvoj regionu děleného na jednotlivá území, na kterých budete budovat funkční města se vším, co k tomu patří. Vytyčíte základní…

Věková doporučení pro hru

Ke hře zatím neznáme věková doporučení.

Přidat věkové doporučení

Podrobný popis hry Cities: Skylines

Cities Skylines je moderní strategie, kterou nejlépe vystihuje pojem simulátor města. Ve hře se totiž staráte o rozvoj regionu děleného na jednotlivá území, na kterých budete budovat funkční města se vším, co k tomu patří.

Vytyčíte základní infrastrukturu, nejprve menší silnice a uličky, ale s růstem města také různé magistrály, obchvaty a dálnice, železniční tratě a třeba rozvinete i městskou hromadnou dopravu. Zapomenout samozřejmě nesmíte na rozvody vody (ano, přesně tak) a kanalizaci, elektrickou síť a její napájení.

Zároveň určujete, kde budou stát čtvrti rezidenční, kde budou obchodní a kancelářské zóny a kde se budou tyčit komíny továren v průmyslových oblastech. Balancovat při tom musíte ekonomický rozvoj s faktory jako znečištění vody a ovzduší.

Lidé se samozřejmě neobejdou bez různých služeb, počínaje školstvím, přes policii, hasiče až po nemocnice a nakonec hřbitovy. To vše něco stojí, takže musíte najít tu správnou rovnováhu mezi naprostým uspokojením občanů a prosperujícím městem bez dluhů. A to není jen tak, ale jistě budete úspěšnější než vaši volení zástupci v reálném světě.

Je jen na vás, jaká města vybudujete.


Popis převzat z profilu Cities: Skylines na platformě Windows

Přidal Honza 14. 5. 2020 21:02 Hodnocení: +2

Můžete popis upravit.

Více se také můžete dozvědět z recenzí a hodnocení hry.

Tvůrci hry

Zatím neznáme tvůrce této hry.

Připojit tvůrce

Statistiky hry na MilujemeHry.cz
Statistika ke hřeHráčů
Vlastní0
Přeje si0
Někdy hrálo0
Právě hraje0
Chce vyzkoušet0
Dokončilo0

Na této stránce najdete přehledně základní informace o hře Cities: Skylines. Přihlášení uživatelé si mohou hru navíc přidat do své herní knihovny a označit, zda hru hrají nebo zda ji dokončili.

To však není vše, co tady pro hru Cities: Skylines najdete. Pokud ji ještě nemáte a chcete si ujasnit, zda je to něco pro vás, mohou vám pomoci v rozhodování obrázky ke hře, videa ke hře a především taky hodnocení a recenze Cities: Skylines. Pokud si nejste jistí, zda se vám podaří tuto hru spustit, podívejte se na hardwarové nároky a systémové požadavky hry.

Jestli už titul Cities: Skylines máte, možná se vám budou hodit tipy a návody pro hraní. A pokud byste byli už úplně v úzkých, můžete si pomoct podvůdkem v podobě cheatů. A nebo možná bude stačit, když se hru naučíte perfektně ovládat, v tom vám pomůže sekce klávesové zkratky a ovládání.

Možná jste sem přišli něco stáhnout? Pak se vám budou hodit downloady pro hru Cities: Skylines.

Čím dál častější jsou vydávaná rozšíření, datadisky, DLC a dodatky, které rozšiřují původní hru.

Nebo snad chcete vědět každičký detail o hře Cities: Skylines? V tom případě se podívejte do rubriky zajímavosti, kam se dostanou informace ze zákulisí i věci, kterých si třeba ve hře na první pohled vůbec nevšimnete.

V každém případě si tuhle herní stránku o Cities: Skylines vychutnejte! A když budete chtít, nezapomeňte, že můžete jako přihlášení uživatelé sami přidat své poznatky, komentáře, obrázky, videa nebo cokoliv jiného z toho, co tady najdete.