Hra Beat Saber (pro Oculus Quest)

Je potřeba se přihlásit

Pro používání pokročilých funkcí je potřeba se přihlásit.

Pokud ještě nemáte účet, můžete se registrovat.

O hře Beat Saber

Hodnocení hry
Datum vydání

Prohlížíte si herní profil Beat Saber pro platformu Oculus Quest.

Pokud tady zatím chybí, můžete vytvořit profil hry i pro další platformy.

Popis hry

Beat Saber je epická hra pro virtuální realitu, ve které do rytmu hudby světelnými meči rozsekáváte kostičky, které na vás letí. Jednoduchá premisa, chytlavé písničky včetně světoznámých hitů od legendárních kapel, vy a vaše světlené meče. To stačí…

Věková doporučení pro hru

Věkové doporučení Děti 3+

Děti 3+

Podívejte se na detaily věkových doporučení nebo přidejte další.

Podrobný popis hry Beat Saber

Beat Saber je epická hra pro virtuální realitu, ve které do rytmu hudby světelnými meči rozsekáváte kostičky, které na vás letí.

Jednoduchá premisa, chytlavé písničky včetně světoznámých hitů od legendárních kapel, vy a vaše světlené meče. To stačí k tomu, aby Beat Saber královsky bavil.

Po spuštění písničky se ve hře snažíte světelnými meči, které držíte v ruce, správně trefovat kostky, které se k vám přibližují. Je potřeba je rozsekávat správně ve směru šipek, které jsou na nich vyznačeny, ve správnou chvíli a správným mečem, neboť každý je určen k rozsekávání jiné barvy. Kostičky se na vás skutečně valí v rytmu hudby, protože každý song je pro všechny herní obtížnosti i herní módy připraven ručně.

Ve hře si můžete zvolit z několika herních módů. Můžete odehrát kampaň, kde jsou u jednotlivých skladeb různé speciální podmínky pro dokončení úrovně – například minimální nebo maximální vzdálenost, kterou můžete urazit pohybem rukou při rozsekávání kostiček, maximálním počtem chyb, minimálním počtem správně rozseknutých kostek v řadě (takzvané kombo) a další. Herní mód pro párty využijete v případě, že si chcete v obýváku hrát s přáteli. Pokud jste fanoušek multiplayeru a nemáte zrovna nikoho po ruce, můžete si také zahrát ve více hráčích online přes internet.

A konečně je tady herní mód pro jednoho hráče, na kterém si vysvětlíme možnosti nastavení hry. U jednotlivých songů si můžete nastavit, zda chcete hrát standardně obouruč, případně zda chcete šermovat jen jedním mečem. Dále pak, zda zvolíte příval kostiček standardní pouze z jednoho směru, nebo prostorovější zážitek, při kterém na vás kostky letí z různých úhlů. Specialitou je 360° hra, ve které hrajete skutečně v prostoru. Samozřejmostí je možnost přizpůsobit si obtížnost hry – na výběr máte jednoduchou, standardní, těžkou a expertní obtížnost, kterou si můžete ještě ztížit přechodem na experta+. Do toho můžete využívat různé modifikátory jakou jsou zneviditelňující se kostky, rychlejší přehrávání, nulová tolerance chyba podobně. Herních možností je skutečně mnoho.

Hra v základu obsahuje několik sad vlastních songů a také několik licencovaných. Do toho nabízí možnost nákupu dalších alb od známých kapel jako například Linkin Park, Imagine Dragons, Green Day, Panic! At the Disco dalších. Nové skladby stále přibývají, takže přísun čerstvé hudby a neohraných úrovní je zaručen.

Beat Saber definoval počátky moderních VR her a to zaslouženě, neboť přinesl něco do té doby ve videohrách nevídaného a revolučního.


Přidal Honza 7. 2. 2021 2:59 Hodnocení: +2

Můžete popis upravit.

Více se také můžete dozvědět z recenzí a hodnocení hry.

Statistiky hry na MilujemeHry.cz
Statistika ke hřeHráčů
Vlastní2
Přeje si0
Někdy hrálo0
Právě hraje2
Chce vyzkoušet0
Dokončilo1

Nejnovější obrázek ke hře

Obrázek ke hře Beat Saber

Nejnovější video ke hře

Náhled videa

Na této stránce najdete přehledně základní informace o hře Beat Saber. Přihlášení uživatelé si mohou hru navíc přidat do své herní knihovny a označit, zda hru hrají nebo zda ji dokončili.

To však není vše, co tady pro hru Beat Saber najdete. Pokud ji ještě nemáte a chcete si ujasnit, zda je to něco pro vás, mohou vám pomoci v rozhodování obrázky ke hře, videa ke hře a především taky hodnocení a recenze Beat Saber. Pokud si nejste jistí, zda se vám podaří tuto hru spustit, podívejte se na hardwarové nároky a systémové požadavky hry.

Jestli už titul Beat Saber máte, možná se vám budou hodit tipy a návody pro hraní. A pokud byste byli už úplně v úzkých, můžete si pomoct podvůdkem v podobě cheatů. A nebo možná bude stačit, když se hru naučíte perfektně ovládat, v tom vám pomůže sekce klávesové zkratky a ovládání.

Možná jste sem přišli něco stáhnout? Pak se vám budou hodit downloady pro hru Beat Saber.

Čím dál častější jsou vydávaná rozšíření, datadisky, DLC a dodatky, které rozšiřují původní hru.

Nebo snad chcete vědět každičký detail o hře Beat Saber? V tom případě se podívejte do rubriky zajímavosti, kam se dostanou informace ze zákulisí i věci, kterých si třeba ve hře na první pohled vůbec nevšimnete.

V každém případě si tuhle herní stránku o Beat Saber vychutnejte! A když budete chtít, nezapomeňte, že můžete jako přihlášení uživatelé sami přidat své poznatky, komentáře, obrázky, videa nebo cokoliv jiného z toho, co tady najdete.